Wpis z mikrobloga

Jesteś bystry i chcesz zarabiać 100 - 300 zł dziennie ??

! Tak #!$%@? z wychodzeniem z piwnicy

OLX.pl

Mój kuzyn od 4 lat jest bezrobotny, ale hajsu ma dużo, więc spotykając go na weselu pytam:

ja - Jak #!$%@? to robisz ??
on - Mieszkasz w większym mieście wstajesz o 19, ponieważ najwięcej osób wtedy wystawia oferty, dzwonisz, negocjujesz, wyczuwasz czy ktoś potrzebuje pieniędzy i rozglądasz się za ofertami telefonów, elektroniki, TV, ustalasz się na odbiór osobisty 3,4 osoby i po powrocie nowe foty i wystawiasz na nowo, i tak w kółko.. Dziennie 2,3 stówy jak nic :)

Niby na samym początku za czasów Śp. TABLICA.PL to dopiero była kopalnia pieniędzy.

#zarabianie #kasa #olx #allegro #studbaza #januszebiznesu
  • 4
@Atamagaii: gdy parę lat temu miałem mały kryzys finansowy, to polowałem na freebiesy na gumtree. Pamiętam kilka rowerów, powiększalnik do zdjęć, podręczniki czy zabawki. Wszystko wymagało drobnych napraw, czyszczenia. Robiłem nowe zdjęcia, uzupełniałem opisy i z powodzeniem upłynniałem na ebayu i gumtree. Raz nawet trafił się sprawny Pt Cruiser - ale bez kół. Zarezerwowałem odbiór, dałem znać koledze laweciarzowi, który się tym zajął i podzielił zyskiem (choć wcale nie tak dużo
@Atamagaii dobre :) Ja np. sporo ciuchów kupuje w sklepach second hand i kiedyś, w czasach luceum udało mi się dorwać koszulkę polo Lacoste, w idealnym stanie za 3 zł. W domu okazało się, że jednak troszkę za mała ( ), to wystawiłam ją na allegro, ustawiłam licytację od chyba 1zł. Poszła za 60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później miałam krótki etap