Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pić alkohol na bulwarach można już legalnie. Ci, którzy z tego skorzystali, zostawili po sobie porozrzucane butelki, puszki i kartony. Władze stolicy zastanawiają się, jak poradzić sobie z problemem.

  Bardzo prosto, 5 rano każdego dnia przyjeżdża 20 ochotników z zakładu karnego i sprzątają. Kupując piwo płacimy akcyzę i VAT które ich utrzymują.

  #warszawa #piwo

  odpowiedzi (38)

 • odpowiedzi (6)

 • avatar

  Poszedłem wczoraj z mamą do euro rtv po telefon dla niej na raty. Wybrałem jej redmi 5 plus 4/64 za 999zł na raty 20x0% pierwsza rata gratis. Typek proponował ubezpieczenie na telefon ale nie wzięliśmy. Poszliśmy do punktu z ratami i kobieta informuje nas, że raty są 0% ale jest OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie ratalne dodatkowo 10zł do każdej raty. No cóż, trudno. Podpisaliśmy umowę, telefon do odbioru jutro. Dzisiaj w pracy rozmawiam z kolegą i oświeca mnie, że te ubezpieczenie ratalne wcale nie jest obowiązkowe. Piszę wkurwiony do euro na fanpage i oni także mnie informują, że takowe ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Idę dzisiaj do euro zrezygnować z tego ubezpieczenia (jakby nie było, dodatkowe 200zł przy ratach na 1000zł więc wtf) i złożyć skargę na szmatę która prosto w oczy nasz okłamała.
  #januszebiznesu #gownowpis #zalesie #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)