Wpis z mikrobloga

Zapowiadanej przez Kuklewicza informacji o rzekomych "szokujących powiązaniach chłopaka" - brak, nawet słowa.
Zapowiadanej przez Kuklewicza informacji o tym że rodzina rzekomo "od początku wiedziała" - brak, nawet słowa.
Obejrzeliśmy żałosny ZAMIENNIK tego co miało pójść. Coś musieli puścić to puścili - same na prędce sklecone odgrzewane kluchy.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop
  • 59
@OstrzeSprawiedliwosci: Pocięli, a w miejca cięć wstawili gadki tego nowego prowadzącego, bo inaczej by było widać, że to jest pocięte.

Przecież Kuklewicz wyraźnie zapowiadał co ma być w reportażu, a tego NIE BYŁO, nawet ŚLADU. Kuklewicz odszedł z TVP, Gadowski który za dużo mówił (m.in. o Bogatyni) poinformował dziś że dostał zakaz wstępu do TVP.... Czego więcej trzeba by było widać JAK NA DŁONI, że PIS zamiata sprawę pod dywan.... Najwyraźniej
@worldmaster: A skad moga wiedziec? Byly tylko wieloznaczne zapowiedzi, ktore dla ludzi nie za bardzo w temacie moga byc czyms nowym. Nie wiedza tego, chyba, ze w tv pracowali nad tym materialem. Tu po prostu byly zbyt duze oczekiwania i chlopaki teraz swoja frustracje wyrzucaja oskarzajac Kurskiego i uklad Wrocławki ʕʔ
@worldmaster: No chyba oczywiste że wycięli to co Kuklewicz zapowiadał, a czego NIE BYŁO. Czy uważasz że zapowiadałby coś czego miało nie być? A zapowiadał to nawet na godzinę przed emisją (nagle odwołaną bez słowa), więc raczej nie były wtedy już planowane żadne modyfikacje.

Odszedł kilka dni później, zapewne po tym jak się dowiedział do jakiego stopnia potną mu materiał i zrobią z niego idiotę.
@gigaset: Ale co oni konkretnie zapowiadali? Nie pierwszy i nie odstatni taki reportaz ktory z hukiem jest zapowiadany a po obejrzeniu czlowiek zaluje straconego czasu. Tak robi wiekszosc programow tv to sie nazywa marketing ( ͡º ͜ʖ͡º) Po drugie, dla ludzi siedzacych w necie to nic nowego, ale dla przecietnego Janusza i Grazyny to cos nowego.
Ale co oni konkretnie zapowiadali?


@dioxyna: Rusz zadek i sama obejrzyj zapowiedź. Co ja jestem, serwis Video On Demand? Od tygodnia pytasz "co zapowiadali" zamiast poświęcić dwie minuty i obejrzeć. To jakiś wyższy poziom lenistwa?

I tłumacz to sobie jak chcesz. Każdy ma prawo do swojej opinii, zarówno Ty jak i ja. Jak się uprzesz to wszystko sobie wytłumaczysz, także to że akurat po zdjęciu tego reportażu Kuklewicz nagle odszedł, oraz
@gigaset: Ale ja ta zapowiedz ogladalam, przeciez pisalam nawet o niej, ze NIC TAM KONKRETNEGO nie zapowiedzieli i teksty, ze "rodzice wiedzieli" moga znaczyc 100 roznych spraw o ktorych nie wiedzieli. Ty Wy doszukujecie sie ciagle czegos czego nie ma i to we wszystkim, co zwiazane z ta sprawa.
@dioxyna: nie oczekiwania a zapowiedzi konkretnych kwestii, a to różnica. To nawet nie jest zamiennik! To umyślnie okrojony materiał i bardzo "asertywnie" przekazany....układ wrocławski był poruszany też, więc, tak, nie pokazano wszystkiego. Wiem, że Lampart nie może tak od razu ale można było dać do zrozumienia....a tak.....może coś jest a może nie....zobaczymy.
@stopmanipulacji1111: Ja tam zapowiedzi konkretnych kwestii nie uslyszalam. Ludzie ciagle odgrzewaja to co juz dawno wiemy. Dopiero co wyzej byla wrzutka, ze jest filmik w ktorym wyrwali Magdzie torebke. Jak byl podpisany? " Tego jeszcze nie bylo, sensacyjny nowy film" itp... I co zobaczylam, stare odgrzewane gonwo. Ludzie beda teraz marketingowo odgrzewac , zeby narobic sobie wejsc.
@dioxyna: bo nie słyszałaś, jak mówisz....miało być o tym, że rodzina wiedziała - tylko co? cisza, o powiązaniach chłopaka- cisza, coś tam mimo chodem wspomniane, że to w sumie jego jakiś udział...MASAKRA . A gdzie jakieś sugestie dot raportu Lamparta? Cisza, dobrze, że w ogóle mogli coś powiedzieć.....dali czas sprawcom, by mogli coś uporządkować. To miały być 72 osoby konkretnie ze wskazaniem do zatrzymania!
@dioxyna:

Szokujace powiazania dotyczace czego?


A skąd ja mam wiedzieć czego? Właśnie na to pytanie reportaż miał odpowiedzieć. A nie odpowiedział, ani nawet nie wspomniał, bo wątek całkowicie wyparował. Dokładnie tak samo jak to o czym "rodzina miała wiedzieć". Wszystko o czym mówił Kuklewicz w swojej zapowiedzi w reportażu dziwnym trafem się nie znalazło, więc najwyraźniej zapowiadał coś innego niż to co obejrzeliśmy.

byc moze blef, by podsycic zainteresowanie.


Na pewno,
@gigaset: Jak dla mnie to nawet szokujace moglo byc sugerowanie , ze to on bral udzial w tym, jak to lamparty sugeruja. Bo praktycznie o tym byc reportaz, o tym, co sie stalo i o ich raporciei tego co odkryli, a raczej tego co wedlug nichjest prawdopodobne, bo wypowiadaja sie bardzo ostroznie.