Wpis z mikrobloga

Jako, że zauważyłem dość duże zainteresowanie pomysłem na #rozdajo ( https://www.wykop.pl/wpis/24479311/tak-sie-zastanawiam-czy-ktos-bylby-chetny-na-tego-/ ) to lecim z zasadami:

1. Mogą brać udział zielonki, ale musi być minimum 2 tygodnie stażu na Wykopie
2. Oferta skierowana głównie do #poznan #swarzedz #lubon dla osób które by się ruszyły i odebrały osobiście.
3. Dla osób które chcą wziąć udział spoza Poznania, jest taka możliwość ALE. Wtedy osoba która wygra musi pokryć koszt wysyłki w wysokości 40 zł. Wysyłam dopiero po pojawieniu się kasy na koncie i daje sobie tydzień od wpłynięcia pieniędzy na wysyłkę. Dlaczego 40 zł i dlaczego tydzień? 30 zł za kuriera który odbierze ode mnie paczkę, 10 zł za opakowanie. A tydzień dlatego, że pracuje i nie będę specjalnie.
4. Wedle życzenia mogę dorzucić opakowanie, ale to po przeliczeniu na nowo kosztów wysyłki. Jako że się nie składają, nie zapakuje ich oryginalnie.
5. Standardowo, osoby plusujące będę wylosowane.
6. Plusować można do czwartku (8 czerwca 2017) do godziny 23:00. Osobę wyłonię w czwartek albo piątek. Zależy jak z czasem będę wyglądał.
7. Obie słuchawki grają, zweryfikuję to jeszcze przed ostateczną wysyłką.
8. No to powodzenia
9. Jak o czymś zapomniałem, to to w późniejszym czasie uzupełnię

Prism2772 - Jako, że zauważyłem dość duże zainteresowanie pomysłem na #rozdajo ( http...

źródło: comment_099NvF8Pd6R0dnFelEsMvQwbuGsLjESJ.jpg

Pobierz
  • 17
@Prism2772 nie chce nic mówić, wiem że człowiek nie chce tracić cennego czasu...
Ale 40zl? Poczta Polska, karton z każdego spożywczego sklepu znajdziesz za darmo. Taśma 3zl wysyłka 12zl 15zl wysyłka. Nie wnikam. Oczywiście nie ze płaczę ze za darmo słuchawki rozdajesz i cebula bo nie wyślesz, ale tak szanujmy trochę wydawany hajs
@T34v2: Dla mnie to nie problem. Mogę się dostosować do tego, jak będzie chciał mieć wysłane osoba która wygra. Mogę nawet wysłać gońca na rowerze który weźmie flaszkę za przewóz. Wtedy oczywiście koszty wysłania będą dostosowane do ceny kuriera
@twardziel_psychopata: Czytaj wyżej. Ostatnie co by mi się chciało, to specjalnie sprawdzać wszystkie oferty kurierów kto gdzie jedzie. Jak ktoś wygra, dostosuje koszty wysyłki do tego, jakim kurierem będzie chciał otrzymać.
Nikt nikogo nie zmusza, aby chcieć to otrzymać/opłacić kuriera.
Zresztą, zaznaczyłem, że oferta głównie dla okolic Poznania, aby nie bawić się w kurierów