Wpis z mikrobloga

@spidero: ale programistow to ty szanuj.

poszukac czegos

ot taka mentalnosc typowego programisty


Cale zycie programisty opiera sie na szukaniu. Bez tego nie da sie byc programista.
Nie wiem na czym opierasz swoja wizje typowego programisty ale jest ona #!$%@? i mija sie z prawda.
Pisanie gowno stronek z tabelkami w html != programista.
@test_user: Masz rację, pytanie jest słabo sformułowane i znajduję się w złym dziale, bo z tego co widzę na owym forum jest również dział newbie.

@spidero: Ale czy życie frustrata od drugiego komentarza jak i twórcy tematu nie byłoby prostsze gdyby drugi nie pisał a pierwszy dostał prostą i konkretną odpowiedź? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@spidero: A to przepraszam szanowny kolego. Twoja odpowiedz jednak nie jest jednoznaczna tudziez moja drobna irytacja.

@kpscn: Moze tak moze nie, ale pozniej jak ktos czegos konkretnego szuka na forum to ma cale sciany gowno postow w tym stylu do przefiltrowania.
Typ sie po prostu podlozyl, ciezko takiego powaznie traktowac bo brzmi jak troll.
ktos pyta w jakim srodowisku pisac oprogramowanie na telefon, takie pyania byly zadanie ... no nie wiem jakis milion razy, 10 sekund szukania w google da ci odpowiedz


@spidero: @kpscn: tutaj na tagu też tak kiedyś było (2/3 postów #!$%@? początkującymi z pytaniami jak zacząć) więc przestałem śledzić ten tag na mirko. Dobrze, że są jeszcze miejsca gdzie dbają o poziom merytoryczny w działach tematycznych, a nie, że wszędzie #!$%@?