•  

https://www.wykop.pl/link/3777487/skradziono-dzis-w-nocy-w-poznaniu-mercedes-s500-o-nr-po-1v100/
    Typowy bolszewicki wykop. A ja słyszę że wyszliśmy z komuny w 89.
    Ojebali chłopa z porządnego auta, a kupa ludzi zakopuje i zamiast się jeszcze bardziej wqrwić że oskubali człowieka sukcesu (ktorych mamy zdecydowanie za mało) to się cieszą że będzie równie goły jak oni. I jak kurwa ma być w tym kraju lepiej skoro młodzież się cieszy i dąży do masowej chujni. serio pytam Jak sobie niektórzy wyobrażają swój przyszły sukces skoro z definicji zrobią im koło dupy tacy jak oni? Żydzi sobie pomagają i rządzą wszystkimi sektorami od bankowości po media, internet po technologię i rozrywkę. Nawet cyganie dziadują ale trzymają się razem.
    Ale u nas nie, u nas kucharka musi zajebać sprzątaczce ścierą bo koniuszy jej wywalił z kapcia po tym jak mu odźwierny sprzedał liścia.
    Pierdzielony portal niewolników.
    #polactwo #wykop #patologiazewsi #cebuladeals #niewolnictwo #japierdole #nocnazmiana #zielonek1000

pokaż spoiler Są chlubne wyjątki i szacun dla nich

źródło: thumbs.dreamstime.com

•  

@zielonek1000: bo niektórzy nadal uważają, że wykop to nie tablica ogłoszeniowa. Jakby każdy w Polsce komu ukradną auto pisał o tym na Wykopie, to na głównej nic innego by nie było.

•  

@MaciejPN:
      tak kurwa, za każdym razem słyszę te brednie. Nie chciało mi się ich nadmieniać w komentarzu.
      Każdy powód jest dobry żeby z Polski i Polaków zrobić bolszewicką frajernie.
      Koty, wypadki drogowe, magicale, szitposty, informowanie że się idzie zrobić kupę na mikro na nocnej zmianie, to jest szczyt ambicji pokolenia elity internetu. Co ma kurwa być na głównej jak nie info że ojebali Cie z wartościowej rzeczy na którą zapierdalałeś lata (albo ktoś w Twojej rodzinie). Nie pasuje Ci to git ale po chuj zakopywać. Wszyscy już wiemy że to jest społeczność która szcza na siebie ale może dobrze jest w tym samoszczaniu otworzyć czasem okno.

•  

@zielonek1000: przez chwilę myślałem, że to twoje auto i dlatego potrzebujesz czopka z lekami uspokajającymi - ale nie ty po prostu jesteś nienormalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bolszewizm i lewactwo widzisz nawet w przycisku zakop na wykopie. Lecz się. Dobrej nocy.

•  

Nie znam żadnego kapitalisty którego by cieszyła taka strata.
      I owszem cechą lewactwa jest to, że wszyscy dziadują i wszyscy chcą żeby inni mieli równie chujowo. Zapytaj starych co to był PGR i jakie tam panowały zwyczaje. Ja Ci opowiem jak u nas w szkole wyglądało jak ktoś przyszedł w nowych chujowych ruskich trampkach na które czekał pół roku.
      Wyglądało tak że nazywało się to chrzciny i polegało na zdeptaniu butów aż były chujowe jak wszystkich innych.
      Jeżeli widzisz inne powody cebulactwa na wykopie to chętnie usłysze, bo nie widzę innej opcji. Normalnych ludzi nie cieszy cudza strata. Wręcz przeciwnie, zwyczajowo martwi. I nie chodzi tylko o zakopywanie ale o komentarze.
      Nie mój drogi, to nie ja jestem nienormalny, to Ty przywykłeś do nienormalnych zachowań w nienormalnym środowisku jeśli nie rozumiesz tego co pisze.