Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (11)

Hej, mam pytanie. Pewnie większość z was czyta reddita. Otóż pytanie dotyczy reddita. Jak możecie to w ogóle przeglądać? Czytać posty? Przecież te gui wygląda jakby było zaprojektowane w czasach wynalezienia internetów. Tego się nie da czytać. Jak tylko spoglądam na ten gówniany interfejs nietrzymający się kupy to mi oczy krwawią i choćby za wszelką cenę poznania opinii osób na dany temat to i tak nie potrafię doczytać większości komentarzy, bo nawet nie wiem czego one dotyczą - czy są odpowiedzią na czyjśc komentarz czy opinią na dany temat. Czy nikt tam nie potrafi tego zaprojektować na jakimś ludzkim poziomie? Czy to musi wyglądać jak dżuma w interfejsowej postaci? To jest straszne... pokaż całość

odpowiedzi (29)

Co ja znalazlem. Lece programem recuva po starym laptopie, bo zamierzam go zutylizowac (jest starszy od niektorych mirkow). Trafilem na zdjecie swojego pierwszego samochodu :-) Zdjecie z 1999 roku. Audi 80 1.6 TD (B3) z 1990 roku. Panie co to byl za samochod. Spalil wszystko, a w tamtych czasach chrzcili paliwo na potege. Olej mu zmienialem co 15 tys km i lalem marki CPN/Orlen do koparek, bo tesc przynosil z roboty. Odpalal od strzalu na mrozie -25, gdy nowsze fury nie chcialy. Bylem nim w Serbii kilka miechow po wojnie (pracowalem jako dziennikarz). "Tankowalem" rope w sloikach sprzedawana na poboczu, a spuszczana z czolgow, bo innej nie bylo tam. Nie dalo sie zarznac tego auta. pokaż całość

odpowiedzi (11)