•  

  Czas by pochwalić trenera NAWAŁKĘ - mnóstwo komentarzy o naszej drużynie brak jednak pochwały DLA TEGO FACETA - zobaczcie ile było przed nim i chuja dali radę - NAWAŁKA SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁEŚ! ;)
  #nawalka #trener #pilkanozna #oswiadczenie #kadra

  źródło: ocdn.eu

  •  

   @Reinspired: Nawalka nie jest wybitnym trenerem. JEst bardzo dobrym selekcjonerem ale trener z niego taki 2/10 szczerze mowiac. Jeszcze nie widzialem meczu w ktorym dokonalby dobra zmiane, a to martwi

  •  

   Czas by pochwalić trenera NAWAŁKĘ - mnóstwo komentarzy o naszej drużynie brak jednak pochwały DLA TEGO FACETA - zobaczcie ile było przed nim i chuja dali radę - NAWAŁKA SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁEŚ! ;)

   @Reinspired: Nie, trafił na najlepszą generację piłkarzy od czasów trzeciego miejsca na MŚ, a już wczoraj pokazał swój geniusz, chwalić go można jedynie za atmosferę jaka panuje w kadrze, brak ekscesów oraz wsparcie jakim obdarzył kilku zawodników nic ponad to, jest ok, ale mogłoby być lepiej.

   pokaż spoiler ci piłkarze to przede wszystkim Milik i Grosicki, dodatkowo: Pazdan, Mączyński, Jędrzejczyk.

  •  

   @Pustulka: Czyli robi dokładnie to, czego oczekuje się od selekcjonera. Ma jakąś wizję, stawia na odpowiednich ludzi, wspiera ich.

   Być może i miał szczęście, ale szczęście trzeba jeszcze umieć wykorzystywać. Sporo naprawdę wybitnych trenerów się wyłożyło na prowadzeniu reprezentacji.

  •  

   @Perlo
   @Pustulka
   @rooger przecież prowadząc Górnika odwalał kapitalną robotę, bo za jego kadencji w Zabrzu nie dość, że przewinęło się sporo talentów to jeszcze Górnik grał najładniejszy futbol i notorycznie był w czołówce (brakowało tylko szczęścia pod koniec sezonu)

  •  
   p......e

   0

   @Reinspired: wprowadził spokój, profesjonalizm i komfort, jakiego w reprezentacji jeszcze nie było. Ufają mu nie tylko piłkarze, ale też kibice, dziennikarze i mirko. Typ szefa, który swoim pracoholizmem motywuje resztę do zapierdalania. Sprawił, że reprezentacja jest najwyższym piłkarskim dobrem, a nie przerywnikiem między meczami ligowymi. Zrezygnował z gównosparingów w chujowych terminach oraz przyznał opaskę kapitańską Lewemu (tutaj trochę fart, że akurat Kuba wyleciał na dłużej).
   Z minusów, to ta chorobliwa "konsekwencja w realizacji założeń przedmeczowych", która dała tej drużynie stabilność, ćwierćfinał ME, top10 rankingu blokuje przed czymś więcej, słabo reaguje na wydarzenia na boisku. Niepotrzebne też było np. zwlekanie z powołaniem/wypuszczaniem na boisko Kuby po kontuzji - szczególnie wobec ewidentnego braku alternatywy. To był taki trenerski "pokaz siły", który trochę śmiesznie teraz wygląda, gdy sobie przypomnimy o tym jaką rolę JB16 odegrał na ME.

  •  

   @MSKappa: A oceniamy go jako trenera gornika czy jako trenera repry?

  •  

   @Perlo: Już chuj tam - jako selekcjonera. Wychodzi mu i dobrze.

  •  

   @Defender: Tak, ale to nie do konca jego zasluga. Jego i calego PZPNu zasluga jest atmosfera w kadrze, zmiana wizerunkowa, to ze zawodnicy chca grac. Jego jest kilka wynalazkow typu jodla czy maczynski czy milik i zielu. Ale no stratego to jakis wybitny nie jest, o ile w selekcjonowaniu ma nosa jak malo kto, to w decyzjach meczowych to dziecko we mgle.

  •  

   @Perlo ale jak ktoś pisze, że to trener 2/10 no to kurwa...

   +: Freakz
  •  

   @MSKappa: oj 2/10 to taka przenosnia przeciez

   +: Freakz