Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam wyrzuty sumienia nie wiem czy dobrze zrobiłem. Jestem w zwiazku z dziewczyną od jakiegoś pół roku. Układa się nam dobrze i w sumie nie mam jakichś powodow do narzekania. Ale ostatnio wydarzyło się coś co nie daje mi spać.
    Miałem dobrą przyjaciółkę, która ciężko zachorowała. Nie bede rozpisywał się na temat historii choroby, lekarze dawali jej kilka tygodni. Odwiedzałem ją czasami u niej w domu, moja dziewczyna wiedziala o tym. Pewnego razu jak byłem w odwiedzinach ona zaczęła mi się zwierzać, że zawsze patrzyła na mnie wiecej niz na przyjaciela i wie, że dużo czasu mi nie zostało i chciałaby to ze mną zrobić zanim umrze. Nie wiedziałem co powiedzieć więc odmówiłem ale miałem straszne wyrzuty sumienia, że nie powinienem odmawiać i przy następnej wizycie zrobiliśmy to.
    Dla mnie było to dziwne ale ona płakała i dziękowała mi. Potem nie rozmawialiśmy już na ten temat a teraz mam przypal bo ona nie umarła. Nie moge przestać od tego czasu myśleć o tym. Wiem, że jak powiem mojej dziewczynie o tym to bedzie koniec bo ona tego nie zrozumie a z drugiej strony nie mogłem jej odmówić (znaliśmy się od podstawowki praktycznie i zawsze moglismy na siebie liczyc). Sam nie wiem juz co mam robic bo zalezy mi na tym związku.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

osoby z wyrafinowanym gustem kulinarnym które nie boją się połączenia słodkie - słone plusują hawajską, reszta dupa cicho i scrollowac dalej
    #zebroplusy
    #pizza

odpowiedzi (55)

Mój dziadek właśnie mnie obwinił za brak deszczu w Polsce xD

DO KOŚCIOŁA NIE CHODZISZ, PROBOSZCZOWI NIE DAJESZ NA TACĘ TO NIE PADA CHOLERNIKU JEDEN

#heheszki #bekazkatoli

odpowiedzi (72)