Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Słuchjcie Mirki, mam sprawę. Sąsiadka z góry zrobiła sobie któregoś dnia imprezę babską. Około 23 chcieliśmy z żóną iść spać ale nie dało się, więc poszedłęm i spojnie jak człowiek poprosiłem, o ściszenie muzyki. Sąsiadka przeprosiła i żeczywiście było cicho...do 24:00. Potem było glośno jak cholera. Poszedłem więc drugi raz, żeby nie być mędą i nie dzwonić na policję. Poszedłęm z nerwmi, ale powiedziałem, żeby to było ostatni raz. Oczywiście nasłuchałem się jak wazna to impreza dla nich itp. O dziwo wszystko ucichło.
  Dziś na fejsie sąsiadki znalazłem posta o tym, i co mnie najbardziej ruszyło to ten mój ból dupy. Bo przecież to ja jestem winien temu, że one nie mogły imprezować - typowe. I teraz część w której potrzebuję waszej pomocy: Najbardziej plusowany wpis, napiszę jako odpowiedź. Dodam, że nie mam jej w znajomych na fb.
  pokaż całość

  odpowiedzi (130)

 • avatar

  Shit just got real! #pepe #kekistan #smutnazaba #rozdajo #przegryw

  Dziś w rozdajo lateksowa maska Pepe - idealnie zakrywa zakola! ( ͡° ͜ʖ ͡°) symbol ludzi, którym delikatnie mówiąc nie idzie w grze zwanej życie. Symbol przegrywów, stulejarzy i no-life'ów. Gwiazda 4chana i mikrobloga na Wykopie.

  Zaplusuj ten wpis, wśród plusujących do godziny 21 wylosuje maskę, wysyłka na mój koszt.

  Maska Pepe i Polak Nosacz będą też do wygrania na #wroclawskiewykopparty

  Jak zwykle przy moich rozdajo daję link gdzie można ją kupić - KLIK - na hasło PEPE darmowa dostawa na wszystko + kilka maści na ból dupy gratis ;)
  pokaż całość

  odpowiedzi (4)

 • avatar

  Jechałam na śniadanie windą z jakimiś Niemcami w moim wieku. Chyba nie wiedzieli ze ktoś w tym kraju może znać język nadludzi. Usłyszałam ze mam buty jak z auschwitz i wrzuty na Polaków. Ich miny jak im odpowiedziałam, ze wszystko rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda, ze psują opinie o tym narodzie, bo poznałam wielu wspaniałych Niemców #zalesie

  odpowiedzi (99)