Wpis z mikrobloga

43101,66 - 8,00 = 43093,66

DURATION 46:31 / AVERAGE PACE 5:49 / CALORIES BURNED 655

testowałem dziś te spodenki z deca https://www.decathlon.pl/spodenki-trail-id_8389466.html i muszę powiedzieć, że dla mnie to #!$%@? hit.

Pierwszy raz w sezonie ciepłym nie wkurzałem się o telefon i inne graty. W zimowym telefon leci na kieszeń na klatce i elo, a w lecie zawsze miałem problem. Kieszenie boczne odpadają, testowalem 3 pasy biegowe i każdy mnie wkurzał (decathlon, 4f, no,name), 2 zwykłe nerki to samo. Półśrodkiem był ten taki wąski pasek z zamkiem na środku, gdzie telefon się wciska, ale i tak wkurzał (luzował się, bardzo trudno było włożyć telefon po jego wyjęciu na przerwie).
Tutaj zajebiaszczo -nic nie lata, łatwy i szybki dostęp a i sporo gratów można zabrać ze sobą i pewnie się trzymają, a nawet nie trzeba spodenek mocno wiązać. Jedyne co, to mogły by mieć szersze, elastyczniejsze lub bardziej rozcięte nogawki, ale ja mam dość obszerne uda.
Ogólnie polecam w #!$%@?.
#bieganie #biegajzwykopem

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz
źródło: comment_G0eKj7mufSpAyw8B24xrLlyB753pooI4.jpg
  • 4
@enron: ciężko powiedzieć - wczoraj miałem telefon z przodu w siateczce, to nie czułem wilgoci na nim, a było parno w cholerę, więc pociłem się mocno. Wrzuciłem do tylniej kieszeni (zamykana + w środku uchwyt siateczkowy) i też raczej było okej - ten "pas" - fragment spodni z kieszonkami jest zdecydowanie grubszy, niż materiał na nogawkach - dla niektórych może być to wada, że ekstra warstwa materiału na brzuchu. A reszta