•  

  Nie moze kurwa czlowiek spokojnie jechac koleją! Jade sobie do Poznania to nie dosc ze bylo opoznienie jakiegos poxiagu Pomersnia to moj pocisg przez to musial stac na warszawie centralnej przez 1,5h i chuj w poznaniu bede dopiero okolo 4tej nad ranem. Ale kij tam. W Łowiczu musialo wsiasc trzech typow jakichs pijanych i drzec morde na caly wagon 'panowie wsiadajta!!!" i akurat musieli wleźć do mojego przedzialu. No nie dosc ze smierdzialo od nich to zaczeli zaczepiac innych pasazerow np jakiegos hindusa bo ciemnoskory. Od razu sie ewakuowalem i poszedlem do innego przedzialu. Zaraz za mna przyszla dziewczyna co jechala tez tamtym przedzialem a zaraz po niej jeden z tych pijanych kolesi i zaczal w tym przedziali zaslaniac zaslony i gadac ze tamci to zlodzieje i nie chce z nimi jechsc. Od razu cos mi zaczelo tu nie pasowac. Sam pewnie jest zlodziejem i temu zaslony zaslonil i akurat za nami poszedl. Chuj tam ide po ochrone mysle. Poszedlem do konduktorow i wezwalismu ochrone. Hindus zaczal isc za mna bo nic nie kumal po polsku. Glupio bylo zostawic tamta dziewczynd z tym podejrzanym typem wiec powiedzialem by tez sie przesiadla. I tak trafilismy wszyscy do innego wagonu na cudze miejsca by z tymi pijakami nie jechac. Ale za to wifi jest a tam nie bylo. Idzie zlozyc reklamacje za taki przejazd? No bo w zjebanych warunkach z pijakami i jeszcze opoznienje 1,5h?
  #pkp #kolej

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 20170613_013616.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  gardze różowymi w ciąży. Są ohydne i w dodatku jeszcze gardze matkami młodymi, też są ohydne
  #rozowepaski

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  haha oszalałem :D ale może bedzie atencja xD

  a więc...

  dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na te plusy paczę i sie nimi jaram xD, a w piątek o 23 losuje jednę osobę z tych plusów i ZAMAWIAM PIZZE I OPŁACAM JA DLA CIEBIE, nie jakas margeritte, tylko zajebi**a pizze xD (najdrozsza też niestety nie;p ale jakas średnio cenową... no będzie pycha, no! :D) z dostawą pod taki adres jaki podasz. (pw) I ty jesz pyszną pizze, a ja Ciesze się z atencji xD

  Deal meal. Każdy zadowolony.

  #rozdajo #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Przez 3 dni z powodu urlopów musiałam posiedzieć na słuchawce i czego ja tam doświadczyłam, to chyba nigdy nie zapomnę. Zdarzyło mi się już pracować w call center, ale to było dawno temu i wtedy inaczej na to patrzyłam. Aż Wam spisałam mniej więcej rozmowę z pewną panią, którą odbyłam wczoraj. O dziwo takich rozmów było sporo. Zdarzali się nawet gorsi i mniej rozumni klienci. Powiedziałabym, że to taka dosyć standardowa rozmowa w sklepie wysyłkowym. xD

  - KIEDY BĘDĘ MIAŁA TO U SIEBIE
  - Szanowna pani, czas realizacji zamówienia po opłaceniu wynosi od jednego do dwóch dni. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy.
  - CZYLI ILE
  - Czyli jeden dzień.
  - AHA, JEDEN DZIEŃ. TO JAK JEDEN DZIEN, TO JA WCZORAJ ZŁOŻYŁAM ZAMÓWIENIE I DZIŚ POWINNAM MIEĆ! A NIE MAM!!!
  - Zamówienie trafiło do realizacji w dniu dzisiejszym, co oznacza...
  - JEDEN DZIEŃ PANI MÓWIŁA! LICZYĆ PANI UMIE? KOGO ONI TAM ZATRUDNIAJĄ! DEBILI!
  - Czas realizacji zamówienia wynosi od jednego do dwóch dni, natomiast do tego czasu należy doliczyć również czas dostawy, który wynosi jeden dzień.
  - DAŁOBY SIĘ SZYBCIEJ?
  - Czas realizacji jest z góry określony.
  - EE... CO TAK DŁUGO TEN CZAS REALIZACJI?! JAKBYM JA WIEDZIAŁA, ŻE TAK DŁUGO, TO BYM NIE SKŁADAŁA ZAMÓWIENIA! JA TEGO POTRZEBUJĘ NA DZIŚ, MAM URODZINY SIOSTRY!
  - W momencie składania zamówienia wyświetlił się pani dokładny czas realizacji. Zaakceptowała pani również regulamin, w którym określony był czas realizacji i dostawy zamówień. Złożyła pani zamówienie w dniu wczorajszym, jednak płatność zaksięgowała się dopiero dzisiaj.
  - ALE JA MYŚLAŁAM, ŻE TO NIE JEST TAK DŁUGO! SKĄD JA MIAŁAM WIEDZIEĆ?! TO NIECH PANI SZYBKO WYŚLE DZISIAJ.
  - Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej, jednak nie mogę dać pani gwarancji zakończenia realizacji w dniu dzisiejszym.
  - A CO TO ZA PROBLEM WZIĄĆ I SPAKOWAĆ? MACIE TO NA MAGAZYNIE CHYBA, NIE? CZY NIE MACIE?! JA ZŁOŻYŁAM ZAMÓWIENIE!!!
  - Szanowna pani, realizujemy zamówienia w kolejności, w jakiej one wpłynęły.
  - JA PRZEZ PANIĄ NIE MAM CO DAĆ SIOSTRZE NA URODZINY. MA MI TO PANI WYSŁAĆ, BO NAPISZĘ OPINIĘ NA FACEBOOKU, A MAM DUŻO KOLEŻANEK, MAM PONAD 500 ZNAJOMYCH I DUŻO OSÓB ZOBACZY, CO WYPRAWIACIE! PROSZĘ MI TO NA DZIŚ WYSŁAĆ.
  - Proszę pani, kurier nie dostarcza zamówień tego samego dnia, a dopiero następnego. Jeśli wyślemy dziś, to otrzyma pani zamówienie w dniu jutrzejszym.
  - NO AUTOMAT PIEPRZONY BEZ UCZUĆ. MASZ GÓWNIARO SIOSTRĘ? JA NIE MAM PRZEZ WAS PREZENTU. PROSZĘ Z KIMŚ INNYM ROZMOWĘ! Z KIEROWNIKIEM!
  - Nie mam możliwości połączenia pani z kierownikiem.
  - A TO SPIERDALAJ!

  I się rozłączyła. xD
  Jednak wolę pracować z klientami twarzą w twarz, bo wtedy nie są tacy bezczelni.
  #pracbaza #heheszki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)