Wpis z mikrobloga

"śmierć wrogom ojczyzny"


@bluehawaii91: tu nie chodzi o wyraz "śmierć", tylko o to, że "wrogowie" w tym wypadku są kwestią dowolną dla noszącego te insygnia sebopatriotyzmu, a najczęściej są to wszyscy, którzy nie należą do jego klubu, od lewactwa liberalnego po lewackich kapitalistów i banksterów, przez lewactwo żydowskie po lewactwo okrągłego stołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i dobrze. Nigdy nie rozumiałem bólu dupy o "śmierć wrogom ojczyzny". Wolelibyscie "zasiłek i bezkarność wrogom ojczyzny"?


@bluehawaii91: Chodzi o kult przemocy. To nie jest patriotyzm, to jest agresja sebiksów i patoli ubrana w płaszczyk patriotyzmu.

Dlaczego te koszulki nie mają napisów odwrotnych, pozytywnych "Długie i dostatne życie przyjaciołom ojczyzny/wszystkim polakom!"? coś w stylu starego "God bless the king" lub "God save the queen" xD Albo "Jestem dumny z polski"
J.....k - > no i dobrze. Nigdy nie rozumiałem bólu dupy o "śmierć wrogom ojczyzny". W...

źródło: comment_6JxvAWEX4OeOmIGsVGHBWrqEBxnzIE9A.jpg

Pobierz
@JakisTakiNick przecież sa i takie i takie.

Poza tym co mieli dac w grafice do "śmierć wrogom ojczyzny "? Jednorozca? Tęczę? Wilk też kojarzy sie z tymi slynnymi Żołnierzami wyklętymi, więc co innego wkleić? Pamietaj ze koszulka ma też ładnie wyglądać.

Sam kupowałem fajna koszulkę z herbem Lwowa czy takim fajnym husarzem. Były też "Dumny z pochodzenia" i inne o tematyce Dywizjonu 303. Czy to sa agresywne koszulki wg Ciebie czy już
Poza tym co mieli dac w grafice do "śmierć wrogom ojczyzny "? Jednorozca?


@bluehawaii91: Nie rozumiesz. Ja właśnie mówię, że problemem jest to, że w tej najnowszej fali "patriotyzmu" sloganów typu "śmierć wrogom ojczyzny" jest za dużo w porównaniu z nieagresywnymi motywami.

Sam kupowałem fajna koszulkę z herbem Lwowa czy takim fajnym husarzem. Były też "Dumny z pochodzenia" i inne o tematyce Dywizjonu 303. Czy to sa agresywne koszulki wg Ciebie
@JakisTakiNick parę lat temu działacz PO zamordował z broni palnej asystenta posła PiS i planował zamach na Kaczyńskiego. I nie zmienilo sie nic. Nadal na marszach kodu krzyczy sie o wieszaniu czy strzelaniu do Kaczora. I jakoś to też nikomu nie przeszkadza. Nie widzę memow z Niesiołowskim czy Kijowskim, czy jakiegoś sprzeciwiu ani nagany za taki język, a raczej obraca się to w żart.

Hehehe trzeba kolejny samolot strącić . Hehehehe kaczka
Nadal na marszach kodu krzyczy sie o wieszaniu czy strzelaniu do Kaczora. I jakoś to też nikomu nie przeszkadza.


@bluehawaii91: Skąd pomysł, że nikomu to nie przeszkadza? Przy każdej takiej akcji media pokazują, jak to w internecie kipi od nienawiści i wytykają komentarze z fejsbuka. Albo media jednej strony wytykają drugą stronę, albo drugiej wytykają tą pierwszą.

Nie widzę memow z Niesiołowskim czy Kijowskim, czy jakiegoś sprzeciwiu ani nagany za taki
podobnie "faszyzm" w hasłach lewicowych bojówek. Interpretacja dowolna, od gimbokorwinistow, przez akap, liberałów, centrum, az po katolewice. Wystarczy że nie zgadzasz sie z coraz smielszymi hasłami salonu postępowej lewicy i już jesteś faszystą. A jak wiadomo faszyzm przejść nie może.


@bluehawaii91: no naginasz fakty pod tezę:

1) faszyści to dla lewaków zawsze ci spod znaku radykalnego nacjonalizmu, wyrosłego na szowinizmie, antydemokratyzmie kulcie siły, agresji, przemocy i nietolerancji dla mniejszości,
2) obok
parę lat temu działacz PO zamordował


@bluehawaii91: żaden działacz PO nikogo nie zamordował, powtarzasz brednie Błaszczaka. Chory psychicznie człowiek chciał zamordować Kaczyńskiego, sprowokowany jego mową nienawiści, i myślał, że spotka go w losowym biurze poselskim.

nie widzę memow z Niesiołowskim czy Kijowskim, czy jakiegoś sprzeciwiu ani nagany za taki język


Bo nie chcesz widzieć.

Na manifestacjach KODu, gdy tylko pojawiają się podobne transparenty, ze sceny liderzy proszą o schowanie takich