Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody. Mamy dla was kilka promocji na telefony: (RN4-140$, Mi5S-249$, Mi6-407$)

W Gearbest:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 139,99$ z kodem RedmKNo (bez refa
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty (SD 625 LTE B20) w cenie 139,99$ z kodem NoteK4G (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB turkusowy w cenie 155,99$ z kodem NoteK4X (bez refa) +5,53$ wysyłka Priority Line (minimalne szanse na VAT)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem MIK4G (bez refa) +4,41$ wysyłka Priority Line (minimalne szanse na VAT)

W Banggood:
Xiaomi Mi5S 3/64 GB złoty w cenie 249,59$ z kodem 6BGESM5S64 (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 289,92$ z kodem BGMAX2 (bez refa) --> Wczoraj za 279,99$ w GB był.
Do obu telefonów najlepiej wybrać przesyłkę Priority Direct Mail.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody. Mamy dla was kilka promocji na telefony: ...

źródło: comment_omINTrEXvA6qeKBZRTISYEmudWiYjMs6.jpg

Pobierz
  • 12
Wołam zainteresowanych (66) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@kruprz: dzisiaj nawet przed 6 wstałem - zaspałem w weekend. Już wczoraj wieczorem stwierdziłem, że mogę sobie odpuścić, bo nie miałem czasu na weryfikację. Nie po to pracuję nad tagiem, by popsuć sobie opinię spamową promocją.

@PoProstuMichal: w Gearbest telefony, które są w magazynie CN (chiński) można wysłać do Polski za pomocą Priority Line, wtedy są małe szanse na opłaty VAT. Zazwyczaj dotyczy to kilku modeli Premium, ale też i Note 4X tak można wysłać. Pozostałe telefony są najczęściej z magazynu HK (Hong Kong) i mogą trafić na VAT, ale nie muszą. Zależy od rodzaju przesyłki - rejestrowana, kurier; WER, do którego trafi paczka, celnika itp. Dlatego