Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzisiaj do wygrania 300 mln złotych w Eurojackpot. Jeśli wygram i będzie to wygrana pierwszego stopnia wśród plusujących wylosuję 30 osób które otrzymają nagrodę w złotówkach polskich. Nagroda wynosić będzie ilość plusów tego wpisu dzielona przez 500 a wynik pomnożony przez ilość plusów tego wpisu. Przykładowo 1600 plusów podzielone przez 500 to 3,2. 3,2 x 1600 to 5120 złotych. Jeśli wygrana będzie drugiego stopnia to nagród będzie 20 po 250 złotych. Obowiązuje stan plusów na godzinę 19:55 dnia 1 lipca.

#rozdajo #eurojackpot #lotto
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

Jestem fanem placka po węgiersku. Zawsze jak jadam w restauracji to sprawdzam czy jest w menu. Jesli jest to biorę. Niestety coraz częściej spotykam się z tym, że zamiast placka ziemniaczanego, który jest podstawą tego wspaniałego dania, na talerzu mam jakiś omlet z dodatkiem ziemniaka. Raz miałem placek z jakiejś kaszy i zawsze składając reklamację słyszałem:
    -"my tak zawsze robimy bo mamy taki przepis"
    -"jeszcze nikt nie narzekał na ten placek"
    Czy zrobienie normalnego placka jest tak uciążliwe, że trzeba go podrabiać jakimś innym składem? Czy to nadal jest placek po węgiersku? Jak żyć?
    #kuchnia #pytanie #pytaniedoeksperta #restauracja #gotowanie #oszukujo
    pokaż całość

odpowiedzi (128)

Jedna z lepszych moc wykorzystujących przezroczyste klocki jako witraże jaką widziałem
    #lego

odpowiedzi (10)