Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jutro bede mial chyba najdziwniejsza rozmowe kwalifikacyjna w swoim zyciu. Zadzwonilem do faceta w sprawie pracy i spotkania. Powiedzial ze moge wpasc jutro po 15 do jego domu i zeby juz sie nie umawiac konkretnie bo i tak bedzie lezal caly dzien w domu xD najlepsze jest to ze gosc mega sympatyczny w gadce i bardzo dobra pensje proponuje :) jutro dowiem sie czy gdzies jest haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym sie juz nie odezwal na mirko to powiadomcie policje xD
    #pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna #oswiadczenie #truestory #heheszki #czujedobrzeczlowiek
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Niewiele osób wie, ale Dawid Podsiadło to wybitny fizyk.
    Od młodości interesował się fizyką matematyczną. Już jako 19-latek wygrał ogólnopolski konkurs naukowy Współczynnik X (ang. X Factor). Zachęcony pozytywnym odzewem zaczął pracować nad własną teorią.
    Jego pierwsza znana publikacja "Trójkąty i kwadraty", zdobyła podziw wśród recenzentów. Dotyczyła bazy przestrzeni topologicznej figur.
    Od tego momentu prowadzi publiczne wykłady na terenie całej Polski. Ale dla niego to było mało.
    Po roku odcięcia się od świata i samotnej pracy wraca z nowym artykułem obalającym fale de Broglie’a. "Nie ma fal" dosadnie przeczy hipotezie fal materii, odmieniając nasze spojrzenie na fizykę kwantową.
    #muzyka #pasta #heheszki #muzycznememy #dawidpodsiadlo
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Pamiętacie aferę w strzelnicy w Kornym? Jeszcze większe jaja dzieją się właśnie w Pile. Strzelnica po remoncie, z zapleczem socjalnym, w którą wpakowano miliony złotych (także z UE) właśnie została wystawiona przez Urząd Miasta na sprzedaż w niespotykanej cenie 86 zł za metr kwadratowy.

https://www.wykop.pl/link/4601659/pila-wyremontuj-strzelnice-za-srodki-ue-urzednik-ja-zamknie-i-sprzeda-grunt/

Mam nadzieję, że nie obrazicie się za ponowne wykorzystanie mirko-list, ale pomyślałem że to jest temat na grubą aferę, a skoro zainteresowało was Korne to być może i problem w Pile was zaciekawi.
    pokaż całość

odpowiedzi (69)