Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić w kaufland produkty po 1 grosz i mi nie sprzedano, bo (są dwie wersje) -kasjerka oburzona mówi że nie wie dlaczego to wziołem, nie można brać. Ja sie pytam, -nie można brać rzeczy po groszu? A ona po chwili myślenia -jak sie zrobi zakupy za 100zł to można wziąść 5 produktów po 1gr. (nigdzie takiej informacji nie ma), w punkcie obsługi mówią, -jak jest na sklepie to można wszystko brać nawet po 1gr., A jak mówiłem co kasjerka powiedziała, to ta z informacji innej zapytała co rozkłada towar po sklepie że jak jest na taśmie przy kasie towar to nie można po 1grosz brać produktów, i sie głupio uśmiechnęła szmata.
Mirki czy pracuje ktoś z was w kauflandzie i wie o co chodzi? Domyślam sie że te cebule z kauflanda dla siebie wezmą produkty po groszu a klienta mają w dupie i oszukujo że nie można brać. Napisałem email do kauflanda z zapytaniem ale pewnie nic mi to nie da.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Te rzeczy po 1 grosz to pikle w słoikach z 18sztuk, pomysł na rybe winiary ze 20sztuk i cukier waniliowy z 300sztuk)

#cebuladeals #kaufland #oszukujo #januszebiznesu
  • 24
@arekqw: Nie mają możliwości Ci tego nie sprzedać. Po prostu Cię wkręciły i wzięły wszystko dla siebie. Ja często kupuję coś po groszu w kaufie i nikt mi nic nie powiedział bo nawet nie może. Przepisy jasno określają, że jeżeli sklep Ci czegoś nie sprzeda co ma płaci grzywnę albo coś takiego już dokładnie nie pamiętam.
@Zbiku898989: Pracuję na 3 kauflandach i na każdym jest inaczej. Na jednym pracownicy zgarniają wszystko na magazyn, tam się dzielą i nic nie zobaczysz, na innym stoi na półce, przeceniane na grosz są zawsze w poniedziałki i może też w jakiś inny dzień i o tym nie wiem, a na trzecim wrzucane są na półkę wyprzedażową i często ludzie wykupią zanim się zmieni cena na grosz, ponieważ wcześniej są z reguły