Gorące dyskusje ostatnie 12h

uwielbiam pytania ludzi
    "Jakiego laptopa polecasz ??"
    Moja odpowiedz "nie znam sie na tym"
    I ten wzrok "co z ciebie za informatyk" xD

#programowanie

odpowiedzi (28)

Wiecie co jest najgorsze w tym jebanym kraju? Brak pierdolonego dystansu. Na zachodzie już dawno zrozumieli, że narody to takie po prostu grupy ludzi, którym przyszło żyć ze sobą blisko, czy tego chcą, czy nie i muszą sobie z tym jak najlepiej radzić. Ale kurwa nie my. Dla nas być Polakiem to jak mieszkać na Olimpie. Nieważne, że mieszkasz na jebanym osiedlu, ojciec cię gwałci co wieczór, na obiad wpierdalasz trawę a twoja siostra to osiedlowa dziwka. Ale i tak: Polska! Kurwa, husaria! Największy narud! Wielka Lechia! Śmierć Wrogom Ojczyzny!
    A spróbuje ktoś powiedzieć cokolwiek. Polskie obozy? Hurr durr, jebany spisek nazistów, oczerniajo Prawdziwych Polakuw! Polacy mordowali Żydów? Hurr durrr nieprawda! Tylko ratowali! Wszyscy byli szlachetni! Wrogowie ojczyzny oczerniajo! I nie wpuścimy imigrantów, ale za to naszych mają wpuszczać wszędzie, bo gdyby nie Sobieski to byśmy kurwa kebab wpierdalali, a trawa taka dobra przecież! I dziw się kurwa człowieku, że za granicą się śmieją, gdy mówisz skąd jesteś.
    I nie mówcie, że taka Ameryka też dumna. Ameryka dobrze wie, z czego powinna być dumna, a czego powinna się wstydzić. Jak Amerykanie zrobią film wojenny, to nie są tam jedynymi sprawiedliwymi, walczącymi z całym złem tego świata, jak u nas. No chyba że to jakieś gówno Mela Gibsona, który chyba z Polski pochodzi.
    Kurwa, wkurwiłam się, idę jeść bigos.

pokaż spoiler #pasta #heheszki

#codziennapasta <===========zapraszam do obserwowania tagu
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

• odpowiedzi (8)