Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak ja nie czuję jarania się tą kolorowowłosą panną XD

Weźmy takiego feuera, mimo, że czasem mnie wkurza to spójrzcie jego content. Zwiedza, pisze ciekawostki ze świata, czasem coś z programowania, pochwali się kobiecymi podbojami.

Weźmy taką laske. Jedyne co wrzuca to rozdajo kubka albo pizze czy inne kuchenne "podboje". Mam wrażenie, że ona robi te rzeczy tylko żeby złapać gorące na wykopie XD a Mirki jeszcze o niej pasty robią jaka nie jest cudowna. Do tego połowę Mirko ma na czarno bo nie umie przyjąć krytyki (emoquit pamiętamy.)

Gardzę serio xD

pokaż spoiler no czekam na pociski o bólu dupy bo każde inne słowa niż pochlebne to ból dupy naturalnie.

#wykopthings #mirko #przemyslenia #takaprawda
    pokaż całość

odpowiedzi (228)

Eh siedzę w autobusie i jest tez w nim moja była - pierwsza i jedyna dziewczyna, jestem skazany na jej widok przez najbliższą godzinę, a wszystkie wspomnienia wracają, Mireczki dajcie kilka plusów, bo feelsy bardzo. #feels #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki #zebroplusy

odpowiedzi (46)

Jechałem pociągiem z #warszawa do #gdansk w moim wagonie jechał cały tabor ukrainców którzy co chwilę sie mnie pytali kiedy Gdańsk główny kiedy Gdańsk główny bo ni chu nie rozumieli polskiego, po którymś razie tak mnie wkurwili że powiedziałem im że to ich dworzec, wysadziłem ich w Pruszczu gdańskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) #truestory #ukraina #polska pokaż całość

odpowiedzi (17)