Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie co, jestem zła. Niedawno poznałam w sieci Evgeniego. Evgeni jest Białorusinem, który z przyczyn politycznych nie może wrócić do swojego kraju i mieszka obecnie w Rosji. Marzy mu się Polska - "bo to piękny, dobry kraj z dobrymi ludźmi". Evgenii to młody, normalny, trochę nieśmiały i porządny chłopak - dostał się w Polsce na medycynę. Aby móc tu studiować stara się o Kartę Polaka. I teraz uwaga - aby ją uzyskać musi spotkać się z konsulem. Podczas tej rozmowy, prowadzonej po polsku będzie musiał po polsku opowiedzieć swój życiorys, wykazać się wiedzą o historii Polski, o panujących tu przepisach etc. Kurde, mirki. Wygooglujcie pytania na Kartę Polaka. Zdalibyście?

Śniadzi książęta z połowy Azji i Afryki zjeżdżają się do Europy tak ot, z kolejnymi roszczeniami, totalnie bezkarni, dostają na dzień dobry zasiłki większe, niż mediana zarobków w Polsce i jeszcze wypływa się po nich pod same brzegi Libii. Tym czasem naprawdę wartościowym ludziom, żyjącym z kulturze o wiele bardziej podobnej do naszej (kulturze, w której na przykład nie ścina się ludziom głów) robi się pod górę tak, jak tylko się da. ヽ(☼ᨓ☼)ノ

#zalesie #polska
    pokaż całość

odpowiedzi (124)

Zajonc arktyczny jest fantastyczny

#smiesznypiesek

odpowiedzi (15)

Witamy nowego członka rodziny XDDDD namówiłem XD będziemy mieli dobry zlot XD #xddddspotting #heheszki #samochody #motoryzacja

odpowiedzi (48)