Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wynajmuję mieszkanie z żoną, mieszkania mają taki układ że są pogrupowane po 3 i mają wspólny korytarz oddzielony drzwiami antywłamaniowymi - fajny patent. No i sąsiadka ma chyba więcej poniemieckich genów ode mnie (1/16) gdyż postanowiła zwiększyć przestrzeń życiową dla brajana, którego wystrzeliła z pizdy około 6-8 miesięcy temu. Tak, cały ten stuff który widzicie na tych zdjęciach należny do jednej rodziny. Ani ja, ani druga sąsiadka nie rozpierdalamy się na korytarzu. Specjalnie wywiozłem wózek meblowy do rodzinnego miasta by nie zagracać, jak widać bez sensu.

Wszystko by było dopuszczalne, gdyby nie incydenty związane z narodzinami dzieciaka. Jak tylko urodził się brajan to zaczęły się sapy, że niby trzaskamy tymi drzwiami i jej małego budzimy. Powiedziałem jej, że do nas przychodzi bardzo dużo kurierów i do nich zażalenia i ze nie odpowiadam za ich zachowanie. Ponadto dowiedziałem się, że moja żona się głośno śmieje ;-) Mojej żonie bliżej do grumpy cata niż do krejzolki, nie wiedziałem że taką śmieszką jest, tak czy siak wyśmiałem i sapy ucichły, pewnie jej zeszły hormony poporodowe czy co tam się z kobietą dzieje po porodzie, nie wiem nie znam się i nie chcę się znać.

Najlepsze jest jeszcze to, że oni palą w tym swoim mieszkaniu przy tych dzieciach, chuj z ich zdrowiem bo gdzieś mam ich dzieci, tylko jak czasami otworzą na moment drzwi od mieszkania to kurwi fajami. Na początku myślałem, że oni bezczelnie jarają na tym korytarzyku, ale nie - oni jedynie otwierają czasami drzwi. Nie muszę mówić że w regulaminie najmu (to są wszystko mieszkania wynajmowane bo właścicielem całego bloku jest administracja w tym specjalizująca) jest absolutny zakaz palenia petów w budynku.

Jak kiedyś mnie bardziej wkurwią to mam zadzwonić na straż pożarną by im kazali to usunąć gdyż zagracają drogę przeciwpożarowa prawda?

#heheszki #sasiedzi #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Byłam dzisiaj w klubie. Na schodach wejściowych spotkałam kumpla którego znam od lat z żeglarstwa. Ucieszyliśmy się na swój widok. On był ze swoimi, ja ze swoimi ale chęć wymienienia plotek i ploteczek była silniejsza. Wzięliśmy coś do picia, zaszyliśmy się w kącie i opowiadaliśmy kto gdzie żeglował i z kim. Wypiliśmy kilka drinków, potańczyliśmy trochę. Po jakimś czasie zaczęłam podejrzewać, że koleś chyba chce coś więcej. Niespecjalnie jestem zainteresowana facetami na ten moment więc wycofałam się troszeczkę. Wróciliśmy do ekipy, gadaliśmy o tym i o tamtym. Co jakiś czas tańczyliśmy, zachęcał mnie żebyśmy razem popływali - ma duże doświadczenie, niezła okazja żeby się sporo nauczyć. Aż przyszedł czas żeby się pożegnać i kolo przeszedł do ofensywy. Nalegał bardzo na mój numer. Uznałam, że być może nie jest to taki zły pomysł, w końcu mamy się jakoś umówić na pływanie. I wtedy popełnił kardynalny błąd - dał mi swój telefon do ręki. A czemu? Bo po wpisaniu mojego numeru pojawił się tytuł: 'Najgorsza typiara na świecie'. Nie pamiętam skąd ma mój numer, może przy okazji regat sobie zapisał. W każdym razie koleś spalił mega buraka a ja śmieję się do teraz. Tłumaczył się gęsto i kompletnie niezrozumiale. Nie mam pojęcia co ja też te 4 czy 5 lat temu zrobiłam tudzież dlaczego mu nie odpowiadałam ale przerażenie na twarzy kolesia warte każdej tej litery. Myślę Mirki, że się pięć razy zastanowi zanim znów da telefon jakiejś lasce. A humor mi zrobił na cały weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #truestory #coolstory #szczecin #hormon pokaż całość

odpowiedzi (51)

"Mi fruwać nie kazano... wstąpiłem na Mirko
    i spojrzałem na pole.. dwieście gapiów stało...
    Moderacji Białka ciągną się szeregi...
    Prosto, długo, daleko, jako pól zbóż brzegi...
    I widziałem ich wodza: przybiegł, banem skinął.
    I jak zbir jedną stronę gorących jednym klikiem zwinął...
    Wylewa się spod wpisów tłum pragnący "złota",
    Długą bordo kolumną, jako lawa błota,
    Nasypana setkami plusów. Jak sępy
    Memy z kosmonautą na banicję prowadzą zastępy."
    #heheszki #tworczoscwlasna #mickiewicz #bedziebanczyniebedzie #kosmonauta
    pokaż całość

odpowiedzi (25)