Wpis z mikrobloga

@Andzzzej brat głosował parę lat wcześniej na niego niestety wtedy nie byłem jeszcze pełnoletni.

Jakoś ta idea że sam jesteś odpowiedzialny za siebie i państwo powinno się od obywatela odpier#dolic uznała u mnie uznanie.
W latach 90 informacje sie mialo głównie z plakatów czy rozdawanych ulotek.
@Justyna712: No właśnie tu jest problem z tą odmianą. Pan Janusz "przyjął sobie" herb Korwin, ot tak - bo mu pasowało. Swoją drogą ciekawe, że jeszcze go za to nie ścignęli ci, którzy się nim podpisują z dziada, pradziada.
@spokojnie_to_ja: Może to trochę okrutne, ale ja na ten dzień po cichu czekam. Wtedy może wolnościowcy zyskają jakiś szacunek w społeczeństwie, albo nawet zostaną liczącą się siłą polityczną. Z Korwinem i jego hitleryzmami nie ma na to szans. Nikt w historii tego kraju nie zrobił tylko złego dla libertalizmu co Korwin.
@Wergiliusz: Ile ci wrogowie wolności musieli to wmawiać, żebyś uwierzył, że naczelna twarz wolnościowców musi przestać działać, żeby było lepiej?
Co najwyżej będą to jakieś popłuczyny, coś jak kukiz, gdzie wolnościowców jest w porywach trzech.
@look997: Albo młodzi, normalni ludzie mówiący o gospodarce a nie o gwałceniu dziewczynek i odpychającym zapachu murzynów. Nikt mi nie musiał niczego wmawiać, po prostu poczytałem pare wywiadów i wpisów Korwina. Nie zagłosuję na niego choćby nie wiem co, za to chętnie zagłosowałbym na partię o podobnych poglądach, ale kierowaną przez kogoś posiadajacego takt i zmysł polityczny.
@look997: Jakby ktoś z gości na Twoim przyjęciu uderzył Twojego kolegę, porozbijał ci wszystkie telewizory, obraził innych gości i ukradł portfel to też byś powiedział, że to jedno spotkanie "to zdecydowanie za mało"? Mam zostać stalkerem Korwina żeby się do niego przekonać? Te pare niewyjętych z kontekstu wypowiedzi w zupełności mi wystarczy. Napisałem "niewyjętych z kontekstu", bo nie jestem jakiś lemingiem, wszystkie wypowiedzi na które się powołałem pochodzą z wpisów i