Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam Mirki, moja dziewczyna przebywa w Hiszpanii, coś ją ugryzło w brzuch i w szpitalu powiedzieli, że jak się będzie rozrastać to ma wrócić, ktoś się orientuje od czego taka opuchlizna?
  #medycyna #lekarz #ugryzienie

  pokaż spoiler #heheszki #nsfw

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Takie ostatnio #feels naszły.
  Dzieci, żona, dom, praca wiadomo. Czasu mało na wszystko. Moja babcia, lvl 77. Jak to babcia. Zadzwonilo się czasem raz na tydzień, dwa. Ostatnio zaprosiliśmy ją do siebie. Posiedziala u nas tydzień. Jakiś dzień wolnego wziąłem. I powiem wam, magia. Magia patrzeć jak bawi twoje dzieci lvl 2,5 i 0,5. A jeszcze niedawno was tak bawiła. Historie z jej życia słyszane po milion razy, słuchane kolejny raz jak coś nowego. I nieśmiertelne obiadki babci. Uparła się nam gotować. Jak to babcia. Ech barszczyk z uszkami, gołąbki, mielone, fajne sosy z niczego. Jak ja dawno tego nie jadłem. Po tym tygodniu wymlodniala w oczach. Wspomnienia jak kiedyś coś tam robiliśmy, gdzieś tam byliśmy. Czasem warto przystopować. Jak wasze babcie jeszcze żyją, zadzwońcie do nich chociaż. Polecam ten stan.

  #oswiadczenie #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Student medycyny odbywa staż w Pogotowiu Ratunkowym. Odbiera telefon, zgłoszenie do wypadku. Po chwili mkną w karetce - on, pielęgniarka i oczywiście kierowca-sanitariusz. Stres, trema, wilgotne dłonie.......... W pewnej chwili kierowca kurczowo łapie się dłońmi za gardło, zaczyna charczeć i wybałuszać oczy. Pielęgniarka bez namysłu z całej siły wali go w głowę walizeczką z medykamentami, po czym wszystko się uspokaja. Student ze zdziwienia nie może wypowiedzieć słowa...... Po chwili sytuacja się powtarza: kurczowy chwyt za gardło, ochrypły głos, piana z ust, wychodzące z orbit oczy...... Znów w ruch idzie walizka i znów kierowca zachowuje się normalnie. Student nie wytrzymuje:
  - Co się Panu stało!? Może jakoś mogę pomóc?
  - Eeee....nie....ja tylko tak się z siostrą drażnię.....no bo wczoraj jej mąż się powiesił.....
  #heheszki #humor #sluzbazdrowia
  pokaż całość

  odpowiedzi (5)