Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wkurwiają mnie te głupie amerykańskie komedyjki w których brzydki spierdolony stulejarz na końcu ma miłość/seks z najładniejszą i najpopularniejszą dziewczyną w szkole (często w takich filmach laska rzuca umięśnionego modela 10/10 xD). Ogarnięty stulej wie, że jest to fantastyka jak np. Władca Pierścieni. Niestety jakiś % stulejarzy daje się nabierać na głupstwa pokazywane w tych filmach i później kończy się to depresją, lub samobójstwem.

#tfwnogf #przegryw #film
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Byłem w Tesco małym, wchodzę, stoi jakąś panna przy automacie do kawy,się akurat obróciła to się uśmiechnąłem i też się uśmiechnęła.
    Ja stałem w kolejce a ona te kawę do kasy doniosła i jak jej kasjer liczył to się obracala do mnie i uśmiechała a że jestem w ciuchach roboczych to mam zawsze w kieszeni pisadlo i kartki różne.
    To napisałem szybko swój numer ale nie wiedziałem jak jej dać, patrzę a ona pakuje zakupy w kartonik po czymś, więc jak przechodziła i znowu się tak uśmiechnęła to jej bezczelnie wrzuciłem te karteczkę do kartonika XDDD

#podrywajzwykopem #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Te uczucie, gdy spotykasz się z Czeszką i za każdym razem, gdy się widzicie, ona mówi: "dobrý den!". Zawsze z tego kisnę, a ona nie rozumie o co mi chodzi. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dobrze, że ogólnie rozmawiamy po angielsku, bo bym nie wytrzymał. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    No ale dodaje jej to +10 do uroku. ʕ•ᴥ•ʔ

#polandball #heheszki

odpowiedzi (55)