Gorące dyskusje ostatnie 12h

Od poniedziałku jesteśmy w Poznaniu. Dziś Wojtuś miał mieć operacje - Witrektomię by ocalić wzrok. Niestety okazało się, że retinopatia rozwinęła się do stopnia 5, co uniemożliwia wykonanie operacji. Dodatkowo lekarze nie chcieli podejmować próby z powodu możliwości wystąpienia krwotoku. Póki co jesteśmy w kropce... Próbuję znaleźć jakieś kliniki, lekarzy czy w kraju czy za granicą. W dalszym ciągu mamy nadzieję, że nasz syn będzie widział. Może ktoś zna kogoś, ma jakieś informacje. Za wszelkie będziemy bardzo wdzięczni. Bardzo gorąco dziękujemy za wszystko co robocie. Za wszystkie wiadomości, za słowa wsparcia.

#leczymywojtusia #poznan #medycyna #okulista
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Komiks nr 14

#100komiksowdontwolf #komiksnadzis #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #humorobrazkowy

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (39)

Ja jebie, moja różowa, to największy żyd na świecie. Mamy dziś iść do kina, za bilety płacę ja ofc. Ustaliliśmy, że pójdziemy do kina, które jest u mnie pod domem, żebym miał czas się ogarnąć po pracy, a ta do mnie wypala z tekstem, że w takim razie muszę jej dać na paliwo, bo to dalej od jej domu xDD kurwa, to kwestia 3 km w jedną stronę xD #logikarozowychpaskow #zwiazki

odpowiedzi (53)