Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co za typa spotkałem wczoraj w nocnym tramwaju... mogę się założyć, że ma tu konto xD

W nocnym jak to w nocnym, ścisk coniemiara, z jednej strony stoi jakaś dziewczyna, z drugiej on.
    Nagle wypala do mnie nibyszeptem "eeeej, ale zajebista dupa, nie?" xD

Tak się złożyło, że wszyscy wysiedliśmy na tym samym przystanku, typek skomentował jeszcze raz wygląd dziewczyny, przeszedł ze mną kilka metrów, przedstawił się i na odchodne powiedział, że "w domu będzie pamięciówa" ( ಠ_ಠ)

Ja pierdolę, aż musiałem się przejść po pokoju jak to sobie przypomniałem xD

#poznan #cotusieodpierdala #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

#anonimowemirkowyznania
    Błagam o pomoc! Nie wiem jak ugryźć ten problem.
    Znalazłam u mojego chłopaka w kurtce pierścionek zaręczynowy. Robiłam pranie wszystkich rzeczy na wieszaku i w życiu nie spodziewałam się takiego znaleziska opróżniając kieszenie.
    Mam olbrzymie podejrzenia graniczące z pewnością że zaplanował oświadczyny na wigilijną kolację przy całej rodzinie - bo jest bardzo tradycyjny.
    Teraz pojawia się problem - nie jestem gotowa na taki krok i przyjęcie pierścionka. Już wiem, że wigilia będzie katastrofą kiedy powiem nie, samo powiedzenie nie przy całej rodzinie to katastrofa.
    Szczerze mówiąc jestem załamana i tak bardzo na niego wściekła, że chce mnie postawić w takiej sytuacji.
    Co robić?
    Mam też nadzieję, że może jakimś cudem przeczyta ten wpis i zastanowi się, czy to aby na pewno dobre posunięcie.
    Jesteśmy ze sobą rok czasu, mieszkamy od trzech miesięcy razem. Uważam, że to zdecydowanie za wcześnie na zaręczyny, dodatkowo to nasza pierwsza wspólna wigilia więc będzie wystarczająco stresująco.

#pomocy #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #gorzkiezale #feels #oswiadczyny

Dlaczego mój wpis nie został wcześniej dodany?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

To były programy. 5 sekund trwało pół godziny XD
    #polsat

odpowiedzi (27)