Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wkurwiają mnie te głupie amerykańskie komedyjki w których brzydki spierdolony stulejarz na końcu ma miłość/seks z najładniejszą i najpopularniejszą dziewczyną w szkole (często w takich filmach laska rzuca umięśnionego modela 10/10 xD). Ogarnięty stulej wie, że jest to fantastyka jak np. Władca Pierścieni. Niestety jakiś % stulejarzy daje się nabierać na głupstwa pokazywane w tych filmach i później kończy się to depresją, lub samobójstwem.

  #tfwnogf #przegryw #film
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Byłem w Tesco małym, wchodzę, stoi jakąś panna przy automacie do kawy,się akurat obróciła to się uśmiechnąłem i też się uśmiechnęła.
  Ja stałem w kolejce a ona te kawę do kasy doniosła i jak jej kasjer liczył to się obracala do mnie i uśmiechała a że jestem w ciuchach roboczych to mam zawsze w kieszeni pisadlo i kartki różne.
  To napisałem szybko swój numer ale nie wiedziałem jak jej dać, patrzę a ona pakuje zakupy w kartonik po czymś, więc jak przechodziła i znowu się tak uśmiechnęła to jej bezczelnie wrzuciłem te karteczkę do kartonika XDDD

  #podrywajzwykopem #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Te uczucie, gdy spotykasz się z Czeszką i za każdym razem, gdy się widzicie, ona mówi: "dobrý den!". Zawsze z tego kisnę, a ona nie rozumie o co mi chodzi. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Dobrze, że ogólnie rozmawiamy po angielsku, bo bym nie wytrzymał. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  No ale dodaje jej to +10 do uroku. ʕ•ᴥ•ʔ

  #polandball #heheszki

  odpowiedzi (55)