•  

Za nami półmetek prekwalifikacji do wyścigu "zerowego" @ Nordszlaufe (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Na chwilę obecną na serwerze pojawiło się 54 kierowców którzy wykonali 928 okrążeń na łączną długość 22 674km.

Najlepszy czas jak do tej pory uzyskał @kamien_w_bucie 08:50.652 jednak po piętach depcze mu nie kto inny jak @MrKubool z wynikiem: 08:51.005, podium domyka @czaksniff z rezultatem 08:52.188

Przypominamy do wyścigu głównego kwalifikuje się pierwszych 31 kierowców. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu PRO zajmuje @Miszelek z czasem: 09:06.227

Miejsca 31+ mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze semi-PRO, także zapraszamy do poprawiania czasów, macie jeszcze równo tydzień aby się wykazać.

szczegółowa tabela wyników tutaj - http://pro.acleague.pl/
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    #acleague #assettocorsa #simracing

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
      Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
      Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
      Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
      Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
      #coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
      pokaż całość

odpowiedzi (122)

Cześć wszystkim, wołam wszystkich z mojego majowego znaleziska dotyczącego skradzionego roweru LINK.
      Sprawa została zgłoszona na policję. Wczoraj otrzymałem list z Prokuratury Rejonowej, Wydział Karny.

Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak, że gościa złapali i ma przybity czyn z art. 278 ust 1 kk w związku z art. 64 ust 1 kk i inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieplutko pozdrawiam!

PS. Nie ogarnąłem jak działają mikrolisty i myślałem, że muszę wołać do nowego znaleziska więc wołam tutaj wszystkich zainteresowanych moją sprawą z maja
      pokaż całość

odpowiedzi (54)

• odpowiedzi (4)