Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Echh Mirki nie wiem co mam o tym myśleć... moja dziewczyna chodzi na tzw. babskie wieczory do klubów średnio raz a nawet 2 razy w miesiącu. Myślałem, że one bawią się we własnym gronie, tak jak opowiadała moja dziewczyna, że spławia facetów jednego po drugim, że mówi że ma chłopaka. Tydzień temu była w 1 klubie z koleżankami, właśnie przeglądałem fb tego klubu, były tam filmiki nagrane przez imprezowiczów, na jednym z nich rozpoznałem ją, na początku tańczyły normalnie w kółku, skończyła się 1 piosenka, no i widzę że podbija do niej jakiś koleś, myślałem że go spławi koncertowo ale niestety nie było tak jak mówiła, ku**** filmik miał 2 minuty i nawet tych 2 minut nie wytrzymała żeby nie zatańczyć z innym, ok ja rozumiem zatańczyć sporadycznie 1 piosenkę z jakimś kolesiem ale nie wywijać co drugą piosenkę z innym... echh nie wiem jak mam w ogóle to ugryźć, mam mega doła

  #zdrada #kluby #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Ktos na yanosiku zglosil geodete z sprzetem jako kontole predkosci xD #yanosik #coolstory

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Mirki i Mirabelki!

  BIAUEK - REAKTYWACJA!

  tl;dr:

  pokaż spoiler Tworzymy opaski i bransoletki chłodzące, robimy kolejne #rozdajo i promocję - 40% na wszystkie produkty przez tydzień.


  Nasza marka ICY FOX zajmuje się tworzeniem opasek i bransoletek chłodzących. Jak obiecaliśmy, tak robimy - uruchamiamy ponownie potężny kod rabatowy BIAUEK ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki któremu zrobicie u nas zakupy ze zniżką 40% (promocja obejmuje wszystkie produkty). BIAUEK będzie aktywny od 19.08 do 26.08 i należy wpisać go przy składaniu zamówienia (po prawej stronie zaznacz opcję „Mam kupon rabatowy” i wpisz magiczne hasło).

  Ponadto, aby nie zatrzymywać tej karuzeli rozrywki, robimy znów #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ jutro o 15:00 wylosujemy spośród plusujących 3 osoby, które wybiorą sobie dowolny produkt z naszej strony i wyślemy im go za darmo (w losowaniu biorą udział osoby, które mają założone konta na wypoku przed datą wpisu).

  Wspominając poprzednią edycję, chcę jeszcze raz wszystkim podziękować za zaangażowanie :) Wykop pokazał, że ma moc i potrafi zdziałać rzeczy, o których kosmonautom się nie śniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zależy nam na ciągłym rozwoju i udoskonalaniu produktu, dlatego też zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy kilka zmian:

  - Na stronie pojawił się dział FAQ, w którym znajdziecie odpowiedzi na najistotniejsze pytania, dotyczące naszych produktów. Mam nadzieję, że wszystko tam zamieściłam, gdybym jednak coś istotnego pominęła, dajcie znać ;)
  - Wprowadziliśmy 3 rozmiary bransoletki z uwagi na to, iz zależy nam, aby była ona jak najlepiej dopasowana do nadgarstka i w pełni wydajna
  - Pojawiło się 9 nowych wzorów opasek i 8 nowych wzorów bransoletek, które były również inspirowane Waszymi propozycjami. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, jednocześnie wciąż jestem otwarta i z ciekawymi pomysłami zapraszam na PW :)

  Wołam @abbradon @dzoli @mucha1988 @szczekacz666 @Drejk @Zayaweczka @BlackWhite

  Nasza strona
  Nasz FanPage

  #cebuladeals #gadzety #modadamska #modameska #icyfox
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)