Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki patrzcie co się odjebało.

Wczoraj odwiedziłem babcie i mi opowiedziała o nowej sąsiadce.

2 domy dalej wprowadziła się rodzinka, babcia jak to dobra osóbka, poszła ich przywitać. Wzięła ze sobą trochę świeżych warzyw z ogródka.
    Zadzwoniła, wyszedł różowy. Babcia tam gadka szmatka i chce jej dać te warzywa.

A różowy zaczął drzeć mordę, że co se babcia wyobraża dawać jej takie coś. Że to ani atestów nie ma, ani badań na jakość, że czasy komuny się skończyły i teraz można zdrowe i przebadane warzywa kupować w marketach, a nie sadzić w ogródkach, nie robić badań na jakość i jeszcze ludziom to dawać. I ona w ogóle się zastanawia czy by babci nie zgłosić, że uprawia warzywa w ogródku i jeszcze ma czelność dawać to ludziom XD

Babcia machnęła ręką i poszła, a ja się właśnie zajadam zajebistą rzodkieweczką i chuj że bez badań i atestu unii europejskiej XDDD

#cosieodjebalo #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Pluśnij starego żyda z pomarańczami a Roleksy i bogactwo staną się częścią główną twojego życia skuhwysynu!

#testoviron #heheszki #nadtag #glupiewykopowezabawy #bogactwo

@Rycerz_Klatki_Schodowej DLA PANA TO!

odpowiedzi (16)

Mireczki czy postąpiłem prawilnie, około godziny temu zakończył się melanż wszystkich domowników a ja jako gość który u nich nocuje (xD kurwa 6 rano zaraz) pozmywalem wszystkie naczynia i pozbierałem śmieci? #kiciochpyta

odpowiedzi (58)