Wpis z mikrobloga

Mnie i żonę usadzili z premedytacją oddzielnie by za chwile zaproponować płatną zmianę miejsca. Większego dziadostwa dawno nie widziałem. Rok temu tego jeszcze nie było.

Zobaczcie co się dzieje w opiniach na Facebooku Ryanaira - średnio co godzinę 1* za algorytm przydzielania miejsc. https://www.facebook.com/pg/ryanair/reviews/
#ryanair #gownowpis #podroze #podrozujzwykopem
Pobierz enforces - Mnie i żonę usadzili z premedytacją oddzielnie by za chwile zaproponować p...
źródło: comment_4oVHeFr53VaCkJrZO8J1ciO62z3BDE8G.jpg
  • 11
@wrzesien: Ale głupoty opowiadasz... Jakbyś napisał, że lepiej dla firmy to ok mógłbym zrozumieć. Ale jak leci para, małżeństwo, matka/ojciec z dzieckiem to raczej normalne, że powinni obok siebie. W końcu 2 miejsca wykupują.

Jak ktoś nie lubi w środku to niech płaci. :)
@enforces: Od początku maja Ryan zmienił politykę i teraz jak chcesz siedzieć razem trzeba kupić płatne miejsce bo inaczej zawsze rozsadzają. Ostatnio miałem miejsce 7, 8 i 33 wszystkie B czyli w środku :) Nie ma znaczenia że wszystkie osoby są na jednej rezerwacji i tak będą siedzieć osobno.
Słuchajcie, jaja jak berety. W drodze powrotnej przydzielili mi miejsce 01B więc trochę mi to zrekompensowało i powrót był mega wygodny. Ale nie zmienia to faktu że cała polityka ich jest beznadziejna. W samolocie aż wrzało z tego powodu. Polacy i tak się szybko dogadują i zamieniają miejscami by siedzieć razem.