Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytkownicy internetu są debilami
  No bo kto wypromował tą bandę patoli na piedestał? Czy gdyby nie masa imbecyli która codziennie jarała się streamującym alkoholikiem to kiedykolwiem bym o nim usłyszał? Nawet gdyby wykupił wszystkie reklamy w google to w życiu bym kliknął na zapitą gębę magicala. Gdyby nie banda idiotów z wykopu która trzepie sobie do tych patologii to w życiu bym nie usłyszał o jakichś rafoniksach, guralach, magicalach i rafalalach więc kto tu jest rakiem?
  Rakiem są ci co dają temu oglądalność i pieniądze bo jakby nie oni to gówno umarłoby śmiercią naturalną.

  #przemyslenia #zalesie #niepopularnaopinia
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Japierdole co te reklamy to ja nie. Właśnie leciała reklama leku Ibufen. Madka w reklamie skarżyła się że jej dzieci nie chcą brać leków, starszy syn nie chciał syropu a młodsza nie chciała brać tabletek. Wiecie jakie jest jej rozwiązanie? Dać dziecku czopki. No już widzę jak dziecko które nie chciało wypić syropu uśmiechnięte nadstawia dupala po czopka.
  #boldupy

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Poznałem dziewczyne na #badoo #tinder
  Pierwsza randka restauracja, potem 3h spacer i odprowadzilem ja do domu. Nastepny dzien kumpel bierze zone, brata i jego dziewczyne do ustronia na nalesniki, ale chca bym tez jechał. Nie mam pary... przypau.. dzwonie do laski z badoo.. zgadza się. Jedziemy. Jest zajebiscie. Moi znajomi zachwyceni nią, żona mojego kumpla tak bardzo ze on zaczal byc zazdrosny..
  Ona super. Normalna dziewczyna. Ladna i bez dziecka.
  3 randka. Escape room. Byla zachwycona ;D
  Od wczoraj jestesmy parą.
  Pierwsza dziewczyna.. lvl 26 here. Mozna wyjsc z #przegryw jesli sie chce ;d
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)