•  

  #bitcoin #amd #nvidia #komputery #pc #pcmasterrace #ciekawostki #kryptowaluty

  UWAGA PILNE BREJKING NEWS MAM NAJDOKŁADNIEJSZY WYLICZENIA w 2017 roku CZY OPŁACA SIĘ KOPAĆ NA KOMPIE Z GTX 1080 ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  Bitcoinowe świry, zachęcony ogromnymi zyskami ( ͡€ ͜ʖ ͡€) ktoś tam pisał na wykopie 25 zł dzienie i mój komp który i tak jest odpalony większość czasu zarobiłby ponad 9000 zł rocznie, czyli mojego GTX 1080 mógłbym kupić 3 razy :D

  @vomar Dzieki za temat, fajnie opisał jak można zarobić tutaj:

  https://www.wykop.pl/wpis/24624215/napisalem-dwa-poradniki-dla-kompletnych-laikow-nie/

  Zabrałem się za kopanie dla testu, tak się składa że jestem w #uk i mam licznik prądu z wyświetlaczem który sam doładowuje kartą, widzę dokładną kwotę ile mi żre prądu w czasie rzeczywistym z dokładnością do 1 pensa brytyjskiego, więc bez kalkulatorów online które się ciągle mylą, sam obliczę ile zarobie.

  Jako ciekawostkę dodam że prad w domu w UK to 12.62p pensów za kWh (British gas) czyli około 59 groszy

  A w Polsce średnio 0,56 groszy za kWh

  Cena prawie ta sama.

  No więc zaczynamy!

  Zostawiłem kompa dokładnie o północy, wyłączyłem ledy w obudowie, zgasiłem monitor, wyłączyłem wszystko w domu i poszedłem spać, licznik brał prąd tylko z kompa przez 9 godzin (8h snu i bieganie 1h :P żeby nie było)

  Ustawienia gtx 1080 żeby nie grzała się więcej niż 62 stopnie, nie chce grzać drogiego sprzetu dla takiej zabawy. Powoduje to że zamiast okolo 370 mh kopie około 330 mh

  Według strony (Confirmed balance po zliczeniu) wykopałem 2,8 LBRY x £0.52280085 = 1.46£ wydobyłem za 9 godzin zuzywania mojego sprzętu

  Ale teraz czas na koszty prądu, zjadło DOKŁADNIE 0.63£ za 9h pracy kompa.

  1.46£ - 0.63£ = 0,83£

  0,83 /9h = 0,092£ /h zarobku.

  Daje to na czysto 2,20 £ dziennie (jezeli trudność kopania i ten kurs by był wciąż taki sam)

  Gdyby komp był odpalony codziennie przez 24h przez cały rok i by kopał, jezeli trudność kopania i ten kurs by był wciąż taki sam co jest raczej niemożliwe to zarobiłby 803 funty rocznie czyli 3 870 zł.

  Dobrze licze mirky i węgierki?

  źródło: c8.alamy.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Przy okazji "wyczynu" pana prezydenta w postaci podpisania ustawy wprowadzającej recepty na antykoncepcję dzień po, opiszę jak taka sytuacja wygląda z perspektywy kobiety oraz jej partnera. Około roku 2013 zaliczyliśmy sytuację awaryjną - przy porannych igraszkach pękła nam prezerwatywa (tak, pękają nawet Durexy). Powstał problem, bo akuratnie zbliżałam się do owulacji, oboje byliśmy jeszcze studentami, więc nie chcieliśmy mieć dziecka. Dodatkowo do sytuacji doszło poza miejscem zamieszkania. Pierwsze kroki skierowaliśmy do najbliższego lekarza rodzinnego, ale tego dnia nie przyjmował. Następnie udaliśmy się na izbę przyjęć lokalnego szpitala, gdzie totalnie nas olano i nie udzielono żadnych wskazówek. Nie pozostało nic innego, jak wyłożyć pieniądze z portfela (150 zł) i udać się prywatnie do ginekologa. Po gorących prośbach, bo sytuacja jest pilna wciśnięto nas pomiędzy jedną, a drugą umówioną pacjentkę. Kiedy weszłam do gabinetu i przedstawiłam swój problem, pani doktor miała dość kwaśną minę. Szybko zrobiła mi USG i stwierdziła, że lada dzień dojdzie do owulacji (eureka!). Uraczyła mnie tekstem, że powinnam zabezpieczać się inaczej niż prezerwatywą, a jeśli jeszcze raz do niej przyjdę z takim problemem, to założy mi kartę ciąży (?). Po takich uwagach łaskawie wypisała mi receptę na pigułę awaryjną, którą niezwłocznie wykupiliśmy w najbliższej aptece (50 zł). Nie było żadnych badań, dokładniejszego wywiadu, czy czegokolwiek innego co wymagałoby wizyty u lekarza. Generalnie cała przygoda kosztowała nas 200 zł i sporo nerwów. Na publiczną opiekę zdrowotną nie mogliśmy liczyć. Wszystkim, którzy obecnie znajdą się w takiej sytuacji, życzę powodzenia. Podziękujmy panu prezesikowi i jego betonowej partii oraz elektoratowi.
  #antykoncepcja #seks #zwiazki #bekazpisu

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  pokaż całość

  odpowiedzi (255)

 • avatar

  "Mi fruwać nie kazano... wstąpiłem na Mirko
  i spojrzałem na pole.. dwieście gapiów stało...
  Moderacji Białka ciągną się szeregi...
  Prosto, długo, daleko, jako pól zbóż brzegi...
  I widziałem ich wodza: przybiegł, banem skinął.
  I jak zbir jedną stronę gorących jednym klikiem zwinął...
  Wylewa się spod wpisów tłum pragnący "złota",
  Długą bordo kolumną, jako lawa błota,
  Nasypana setkami plusów. Jak sępy
  Memy z kosmonautą na banicję prowadzą zastępy."
  #heheszki #tworczoscwlasna #mickiewicz #bedziebanczyniebedzie #kosmonauta
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Uwaga na kleszcze!! Są nawet w arbuzach ( ͡° ʖ̯ ͡°) #heheszki

  odpowiedzi (25)