Wpis z mikrobloga

to zabawne, jak jadą razem trzy motocykle i widać jacy to dumni machają, bo w tak dużej niby grupie jadą... amatorzy! i jeszcze im się wydaje, że umieją jeździć w jodełkę... no nie wytrzymam! XD #zlotmotomirko

a my dzisiaj z @noriad (#noriad) objechaliśmy na #motocykle Taterki. Od jednej strony do drugiej (tu Tatry Zachodnie). Bardzo przyjemnie, tylko te 16 postojów, żeby przepuścić procesje trochę psuły dynamikę jazdy ;)

ale zdobyliśmy Wielką Grań Krupówek, zjedliśmy tradycyjnego góralskiego czizburgera, kupiłam sobie magnes, byliśmy pod Wielką Krokwią, wzięliśmy udział w wyścigach na patelni w Chabówce (z całą trybuną honorową gapiów) i pokręciliśmy się takimi curvidołkami po zakrętasach w okolicy Krakowa.

Bardzo udana wycieczka! Polecam tego Mirka!
katera - to zabawne, jak jadą razem trzy motocykle i widać jacy to dumni machają, bo ...

źródło: comment_CoNUWF3TxdMvZALheJRhdsOHBDU4K0mF.jpg

Pobierz
  • 35
@katera ja dlatego dzisiaj bardziej autostradowo, ale powrót już lokalnymi i kilka procesji było, na szczęście navi pomogła każdą ominąć jakimiś bokami
@debenek: nam się nie spieszyło, więc można było chwilę postać i pogadać, albo się cofnąć o paręset metrów i zrobić zdjęcia z Tatrami :)

te góralskie procesje są piękne, bo oni wszyscy są poubierani na ludowo - to robi wrażenie.
@noriad: a czy ja mówię, że złe? tam było fantastisz! jeszcze tam kiedyś pojedziemy. tyle że to zapupie - sama bym się pogubiła, a tak przynajmniej ruchu nie było :)
@noriad: też inaczej się jedzie, jak prowadzi ktoś, kto zna te zakręty - jak Ty wchodzisz na pewniaka, to ja też (na trochę mniejszego, ale przynajmniej bez paniki) :)

a propos paniki - ani razu dzisiaj - alem dumnam z siebiem! :)
No właśnie dostałem cynk,że pały mają dzisiaj akcję bezpieczny weekend. W centrum nie łapią,więc byłem zmuszony po mieście się bujać. Generalnie więcej się nauczę w ten sposób niż jadąc po prostej. Uprawnienia chce zrobić,tylko jakoś czasu brak.Zrobię na jesieni( ͡° ͜ʖ ͡°)