Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dwa lata temu wmówiłem #rozowypasek , że na urodziny dostanie wagę.
    Nie wierzyła. Jak zobaczyła pudełko wielkości wagi łazienkowej, to się rozbeczała XD
    W środku był laptop, więc szybko łzy rozpaczy zamieniły się na te szczęścia.
    Rok temu na miesiąc przed urodzinami zacząłem marudzić, ze patelnie jakieś porysowane i trzeba by kupić nowe. Może na jakąś okazję, np. urodziny?
    W dzień urodzin dostała patelnię. Dodatkowo w pudełku pod patelnia był pierścionek i zaproszenie do restauracji.
    Oczywiście pierwsze co zobaczyła to patelnia.
    -Co ja powiem w pracy jak zapytają co dostałam?
    -Nie podoba ci się?
    -Podoba, ale jak to brzmi (głos się łamie) … Patelnia, dostałam patelnię (╥﹏╥) (i w płacz) XD
    W tym roku jest w ciąży i często ma glowe w sedesie.
    Kupiłem kostkę toaletową, co by się przyjemniej rzygało (o zapachu świeżej bryzy). Do kostki mam jeszcze kolczyki, pierścionek i kartę podarunkową do drogerii (bo np. zakupu perfum bym się bał)

#heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Dobra ziomki, tak jak pisalam w jakims tam poprzednim poscie w czwartek ruszam na wesola wyprawe do Zanzibaru, dzieki uprzejmosci #quebonafide, bylam tym szczesliwym preorderem, ktory wylosowal. Obiecuje, ze o ile bedzie mozliwosc to bede zdawac relacji a tym ktorym obiecalam podesle pocztowki. Robie tez z tej okazji #pokazmorde bo #atencja sie musi zgadzac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymajcie kciuki zebym sie spakowala dokladnie i nie zjebala czegos przypadkiem. #atencyjnyrozowypasek #podroze #wygrywanko #wakacje pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (104)

Czym się różni Warszawianka od Ślązaczki?
    Kiedy Warszawiance powiesz "odp*erdol się", to się obrazi, a Ślązaczka się wystroi

#heheszki #slask #warszawa #suchar

odpowiedzi (6)