Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ja pierdole. Takich pociągów powinni zabronic. To jest kurwa dwudziesty pierwszy wiek? Państwa nie stac na to żeby wszystkie pociagi mialy nie wiem, max 15 lat? Przeciez tym to kurwa MO jeździło protesty tlumic, jak braklo w innym mieście.

#gorzkiezale #pociagi

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (96)

Właśnie obejrzałem Lśnienie, wspaniały film, co za rola Jacka Nicholsona( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki #humorobrazkowy #pdk

odpowiedzi (36)

Kurwa tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień napierdala w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień napierdalać martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie kurwa, że gluten czy inny biały cukier.

I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.

#mikrokoksy #silownia #dieta
    pokaż całość

odpowiedzi (54)