Gorące dyskusje ostatnie 12h

#biedronka #truestory #janusze
    W mojej miejscowej Biedronce było podejrzenie wycieku gazu. Pracownicy zaczęli informować ludzi o ewakuacji i kazali im opuścić sklep. Jednak niektóre okazy Januszy i Grażyn stawiały zacięty opór, bo szkoda im było zostawiać wózka z zakupami. Podniósł się ogólny zamęt oraz wybuchły kłótnie o to, że kiełbaska, którą Grażynka wzięła z lodówki się zepsuje i że ona za nią nie zapłaci. Przyjechała straż pożarna z zamiarem sprawdzenia szczelności instalacji gazowej, jednak nie mogli tego dokonać, bo w środku było jeszcze dużo ludzi, którzy pomimo zagrożenia wybuchem postanowili zostać w kolejce, bo "raz, dwa szybciutko mnie pani skasuje i już wychodzę". Nie muszę chyba tłumaczyć, że wszystkie kasjerki już dawno spierdoliły z budynku. xD
    W efekcie trzeba było czekać na policję, która od razu po przyjechaniu zaczęła dosłownie wypraszać te zwierzęta (doszło nawet do szarpanin, bo Janusze nie chciały dać za wygraną xD). Gdy udało się już wszystkich stamtąd wyrzucić, strażacy zaczęli zabierać się do pracy. Niestety, komunistyczne doświadczenia Januszy oraz Grażyn wzięły górę i zamiast dać sobie spokój z zakupami woleli oni tłoczyć się przed wejściem i czekać na ponowne otwarcie, co skutkowało tym, że nie było przejścia dla strażaków. xD
    Dopiero jak znalazła się jedna z pracownic, która miała klucze do wejścia dla personelu, to strażacy mogli wkroczyć do akcji. Pomimo zagrożenia, że budynek może zostać zaraz zmieciony z powierzchni ziemi, Janusze specjaliści woleli gapić się przez okna sklepu, komentować co tam jaki strażak robi źle, co powinni zrobić najpierw, a co dopiero później oraz dyskutować na temat tego, za ile otworzą. xD
    Zawsze myślałem, że Janusze i Grażyny, to mityczne stworzenia, a tak naprawdę oni są wśród nas.
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

Wygrzebalam z dna szafy moją maxi spodnice. Powiedzcie mi #rozowepaski czy to się nosi jeszcze w ogóle? Jakie buty do tego xD zalozylam ja rok czy 2 temu moze z kilka razy, ale w sumie to stwierdzam, że mi się podoba i chcialabym ja pouzywac w tym sezonie :p

Fituje czy pszypau?
    #mirabelkopomusz #modadamska

odpowiedzi (84)

Mieszkamy na takiej typowej wsi, gdzie faceci pracują w polu, a kobiety zajmują się domem.
    Ostatnio sąsiadki wyczaily, że mój niebieski chodzi z dziećmi na spacery, robi im tosty i naleśniki, robi pranie, myje okna i zaczęły się próby reformowania ich partnerów. Z przykład stawiają mojego niebieskiego.
    Czekam aż go ci rolnicy spacyfikuja i na gnoju ze wsi wywioza.
    #heheszki #truestory #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow pokaż całość

odpowiedzi (61)