Wpis z mikrobloga

Pisałem niedawno,że dobro wraca. Sytuacja z dzusiejszego poranka. Pan Staszek sprząta na naszym osiedlu dobrych kilka lat. Zawsze mówię mu się kłaniam, zagadnę jak zdrowie, gdy paliłem to czasem papierosem poczęstowałem. Kiedyś zgarnąłem go z przystanku i podwiozłem. Wracając do dzisiejszego poranka: patrzę na auto - błotnik wgnieciony :( Lipa, myślę, ale kij z tym. Nic nie zepsuje mi weekendu. Wyjeżdżam z parkingu gdy pan Staszek macha do mnie. Witamy się przez okno i w dłoni zostaje mi mała karteczka:nr rej, marka, kolor, godz i podpis: wgniótł panu auto. I niech mi ktoś powie, że dobro nie wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zyciejestpiekne #dobrowraca #ciekawostki
  • 42
patrzę na auto - błotnik wgnieciony :( Lipa, myślę, ale kij z tym. Nic nie zepsuje mi weekendu. Wyjeżdżam z parkingu gdy pan Staszek macha do mnie. Witamy się przez okno i w dłoni zostaje mi mała karteczka:nr rej, marka, kolor, godz i podpis: wgniótł panu auto. I niech mi kto


@Lavie: potwierdzam to zabobony - masz 50 % szans na dobro i zło niezaleznie jaks ie starasz
@ediz4: byłem swiadkiem jak osobie ywbijaja szybe w aucie, nei znalem tej osoby, nawet nei byla to moja dzielnica ale zpaisalem nr auta szkodnika i wsunelem tej osobie za wycieraczke - to sa elemnty empatii na ktore nie miała wpływu osoba ktorej te OKNO W AUCIE WYBILI( ͡° ͜ʖ ͡°)