Gorące dyskusje ostatnie 12h

Srogie piguły xD... Ktoś z moich znajomych udostępnił.
    #neuropa #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #rakcontent #polityka #szwecja #wojsko

odpowiedzi (27)

Mirki, prawię się zesrałem jak to znalazłem za pudełkami na mojej półce. Coś bzyczało, odsuwam i takie coś na mojej ścianie.
    Latało koło tego coś jak wielka mrówka z skrzydłami. Najgorsze jak jak to oderwałem od ściany, zdjęcia w spoilerach (nie przy jedzeniu)

odpowiedzi (66)

O co tu kuwa chodzi? Juz druga podobna sytuacja w miesiącu. Idzie #niebieskipasek z dziewczyna, może nie jestesmy jakimiś super przyjaciółmi, ale sie znamy. No i idzie sobie z ta swoją, kontakt wzrokowy jest, no to mowię miłym głosem "hej" na co on nawet nie patrząc na mnie mina w stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°) odburkuje "cześć" - jak jest sam to zawsze uśmiech, pierwszy się przywita. Druga sytuacja; idzie kolejny kolega z dziewczyna, kolega, który na moj widok zawsze przywitanie w stylu SIEMA MORDO CO TAM SLYCHAC, SUPER CIE WIDZIEĆ itp. stoją sobie, z daleka widze, ze mnie zauważył - ja uśmiechnięta, ta dziewczyna patrzy na mnie z pogarda, przechodzę koło niego i..... CISZA XD żadnego przywitania. Wy sie boicie swoich dziewczyn czy co!? ( ͡° ʖ̯ ͡°) żenadłam

#logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (34)