Wpis z mikrobloga

Dera: Kto jest u władzy, obsadza ludzi w spółkach <--- kopnij

Panie redaktorze, zawsze w momencie, kiedy ktokolwiek obejmuje władzę i obejmował do tej pory w Polsce, to dotyczyło każdej formacji politycznej - można dzisiaj powiedzieć, PSL, PO, PiS - to zawsze jest w ten sposób, że są spółki, są miejsca, gdzie te osoby będą zatrudniane.


Ale PiS mówiło, że teraz będzie inaczej.

Ale panie redaktorze, każdy protestował w swoim czasie i każdy protestuje w swoim czasie.


Czyli co, jak protestowaliście, to tylko po to, żeby ładnie wtedy wyglądało i dobrze brzmiało?

A jak pan myśli, jak inni protestują w tej chwili? I co będą robić, jak ktoś w przyszłości przejmie władzę?


Czy przyznaje się pan teraz do hipokryzji, panie ministrze?

Nie, ja się nie przyznaję do hipokryzji, tylko pokazuję pewien mechanizm, który jest mechanizmem stałym. Ktoś, kto jest u władzy, zatrudnia sobie osoby do wypełniania określonych funkcji w spółkach Skarbu Państwa, i tak było, jest i będzie.


#polska #polityka #dobrazmiana #dojnazmiana #misiewicze #bekazpisu #neuropa #mikroreklama
  • 9
Wołam zainteresowanych (192) z listy RiGCzowa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @BarekMelka @smyl @Xianist @Lipathor @Destr0 @Majk_ @GilbertEatingGrape @kakaowymistrz @eMac1ek @wielooczek @donmuchito1992 @MalyBiolog @daj_pan_spokoj @baqs @hidd3n13 @bvszky @Songbird @kvvach @Bartoni @GeorgeSorosVEVO @Szarlejowiec @banani @Usurper @Replica @fukboi @fantomasas @madmen @emdey @nuuminat @franek-pokrywko @Slonx @Lisek_Chrystusek @Awerege @qweasdzxc @nawon @GordonLameman @Saeglopur @Matyson @buntpl @sayan @Doctor_Manhattan @vrah_ @
@BarekMelka: i mam dla każdej innej siły politycznej slogan na wybory, wypowiedz Pisu - PIS kłamie... czemu u nas nie ma takiej agresywnej kampanii, toż to byłoby jak igrzyska śmierci.