Wpis z mikrobloga

Mirki I Mirabelki wiem że wykop to nie najlepsze miejsce na takie pytania ale może ktoś coś doradzi. Chce zrobić kat. A w Warszawie, w miarę szybko, najlepiej bez teorii (mam B 8 lat więc coś tam o przepisach wiem, a czasu szkoda na te 30h wykładów). I tu pytanie polecicie jakąś szkołę jazdy która będzie w miarę na poziome, i będą mieli takich instruktorów którzy są czasowi i nie zejdzie się z tymi 20h jazdy do końca wakacji? Najlepiej gdzieś na zachodniej stronie miasta.

#warszawa #motocykle #motomirko #warszawa
  • 11
mam B 8 lat więc coś tam o przepisach wiem


@Preacher: Oj jak zaczniesz z bazą pytań egzaminacyjnych, to się przekonasz, że gówno wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
polecam zrobić tak
1. idziesz na badania, mówisz że na prawko kat A.
2. idziesz strzelić fotkę.
3. idziesz do urzędu, mówisz, że chcesz wniosek o nadanie PKK. Do wniosku załączasz badanie i zdjęcia.
4. uczysz się do teorii
@sebawo: robiłem jakieś tam testy online i zdaje xD więc może coś wiem. Najgorsze są złe zawyki (brak kierunku jak pusto, czy prędkość 70-80 na 50 ) ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście te nawyki to czysto hipotetycznie, bo ja jeżdżę przepisowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Preacher:

od razu pojadę na radarową to się zapisze na teorie dzięki wielkie


na Odlewniczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kabzior: są przez interneta terminy. Na stronie WORD vsyo jest. Tylko wydaje mi się, że pierwsze podejście trzeba się na miejscu z dokumentami pojawić.