Wpis z mikrobloga

@Miedzyzdroje2005: @zagu: czyli ten tel. z 7.0 i miui 8.2 global mozna brac? od kilku lat uzywam ios a to jest tel. w prezencie dla kogos i wyglada sympatycznie. z tego co sie juz dowiedzialem, wszystko jest po polsku tak ? (nie znam sie kompletnie)

i ogolnie 7.0 z miui 8.2 > android 6.0 miui 8.0 czy jak to tam jest,tak?
@Miedzyzdroje2005: zamawiam z allegro,bo nie chce mi sie czekac 2 tygodnie+. i tak wzialem na raty 0% od tego goscia,wiec mi na reke.

ten tel z 7.0 i miui 8.2 global mozna uzywac po wyjeciu z pudelka czy bede musial sie bawic w jakies romy?

i jak wyglada sprawa z aktualizacjami, wystepuja? jesli tak to czesto? jakies znaczace roznice?

jakie wg. ciebie robi jakosciowo zdjecia?
@Miedzyzdroje2005: szczerze mowiac kupuje mamie ktora uzywa tel. do dzwonienia ,sms ,facebooka, internetu, aparatu. mam nadzieje ze na takie podstawowe rzeczy wytrzyma jej 2 lata+. teraz ma 1.5 roku jakas lumie i nie moze nawet zdjec wlaczyc bo jej #!$%@? aplikacja. poza tym wybralem zloty, z tego co widze jest zajebiscie ladny, mam nadzieje ze w rzeczywistosci tez ;-)
@Dpdp: btw. jesteś pewny, że miałeś wcześniej naładowany tel do 100%? Bo u mnie jest tak, że np zjadę do 20% mam 2.5h SoT, podładuję do 98% i dalej mam te 2.5h SoT i nalicza mi do tego czasu kolejny, nie zerują się statystyki.