Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wróciłem z #chorwacja #wakacje #podroze
    Trasa Split - Warszawa w 13,5h XD ale można spokojnie szybciej. Jedynie w Austrii nie można zapierdalac bo dużo ograniczeń a tak to luzik. Najlepsze ale i najdroższe drogi w Chorwacji. Słowenia i ich winiety to jebany żart XD 30 euro chuj wie za co.
    Ogólnie Chorwacja jest bardzo droga i jak ktoś mi pisze ze zmieścił się w 5 tys za pare na wyjazd to chyba jadł kamienie i popijał sikami. Same autostrady z winietami kosztowały jakieś 700 zł plus paliwo około 2000. A gdzie jeszcze mowa o jakimś zwiedzaniu i mieszkaniu w normalnych warunkach a nie PRL. Wszędzie w restauracjach podobne ceny czyli obiad od 60 do 120zl za danie do tego picie i piwko około 12-15 zł. A i można raczej śmiało jechać w ciemno. Na bookingu nie było już prawie ofert a na miejscu co chwile ktoś stał. Nie pytałem o ceny ale na pewno taniej niż te chore ceny z neta. pokaż całość

odpowiedzi (96)

Kurwa, codziennie o 5 jestem budzony przez współlokatorkę, która wychodzi do klopa by wysmarkać kinola najgłośniej jak się da. Jak mnie wkurzają ludzie, którzy nie potrafią ocenić, czy to co robią o takiej godzinie jest głośne i czy obudzi innych czy nie. To takie trudne przecież! Dźwięk smarków to mój budzik już od kilku miesięcy. Fajnie. A potem krząta się w kuchni przez godzinę, No oczywista sprawa, że też głośno.
    W tym samym czasie wstaje inny współlokator, który jest tak cicho, że w ogóle czasem nie zdaje sobie sprawy z tego, że w ogóle wstaje. Widać, że się stara, by nie obudzić innych. Lubię go.
    #zalesie #boldupy
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

Bill będzie miał dziś przejebane
    #heheszki

odpowiedzi (12)