Wpis z mikrobloga

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla waszej wygody jeden z uczestników ligi stworzył specjalną aplikacje dzięki której można w łatwy sposób pobierać skiny/tory/aplikacje dla sezonu Audi TT CUP

OD TERAZ BĘDZIE TO APLIKACJA OBOWIĄZKOWA - WSZELKIE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI BĘDĄ MOŻLIWE DO POBRANIA TYLKO DZIĘKI NIEJ.

Aplikacja zastępuje od teraz stary system starterpackow.

ACL Menager do pobrania TUTAJ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aby być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi Ligi zapraszamy do zapisanie się na naszą oficjalną mirkolistę - TUTAJ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague #assettocorsa
źródło: comment_GrQmoaJibb22ByeWQOqFVgvY7nEGXd8p.jpg
  • 24
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (94)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Golomp @TheSznikers @esk0 @DFGT @iso9001 @DrQ @w0jt1 @zabaracer @Bayer @LKRISS @RealAKP @Plupi @XiriX @dj_sasek @valencianista @iamsearchingforthetruth @William_Lawson @surf @Ja_sny @damian_co_dalej @pajhiwo1 @snsv @KYCu @samFTW @molibdenowypszemek @slowikftw @Mornnik @MateuszZ89 @Cpt_Randall @VR46 @makumba88 @r3pr3z3nt @skethoo @swrsc @
@Golomp @ACLeague
IRGTool jest dostępny na naszej stronie dla każdego zarejestrowanego użytkownika.
Z ciekawszych funkcji to tak z pamięci:
- anty cheat (wykrywanie podejrzanych programów),
- pobieranie: modów, torów, malowań, pluginów, configów,
- wysyłanie: telemetrii, generator paczki skinów (wraz z jej wysyłką),
- funkcja zmiany nicka w grze (problemowa opcja w rF2),
- przesyłanie na żywo danych od użytkownika do live timingu,
- bezpośrednie wchodzenie na ligowe serwery (nawet przy wyłączonej grze).
@IRG-WORLD: A to u nas w sumie tylko pobieranie jest, większość tych rzeczy jest w AC wbudowane, ewentualnie appki robią takie rzeczy :p
Jeszcze może do zakładki Tweaks coś dojdzie, jakaś dodatkowa konfiguracja aplikacji czy coś, ale to raczej mało istotne rzeczy, pobieranie i odpowiednie wypakowanie najważniejsze :p
@ACLeague: Kto jest twórcą tej aplikacji i jaką mam pewność, że nie zainstaluje mi czegoś w systemie, albo namiesza w katalogach AC? Najlepiej byłoby udostępnić gdzieś źródła. Zainteresowani mogliby sobie skompilować na własną rekę :d
@Erus: RAM jest po to, żeby z niego korzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to Garbage Collector usunie to co zbędne jeśli tylko będzie taka konieczność.

Pamiętaj, że to pierwsza działająca wersja, właściwie to beta, nie było za dużo osób do testowania to testują wszyscy, jak będzie więcej feedbacku to wrzucę poprawki.
@Golomp: no ale bez przesady. 1 GB dla takiej aplikacji to zdecydowanie za dużo xD Na co dzień klepie embedded i po zobaczeniu tego o mało nie dostałem zawału xD

Spoko, jak będę miał chwilkę to sobie zdekompiluje i może uda mi się jakoś pomóc. Ewentualnie można by wrzucić kod na GH to może każdy by coś od siebie dorzucił :)
@ACLeague: @Golomp widzę, że bez odpowiedzi. To dadam, że teraz juz potwierdzone. Użycie waszej apki u mnie pod WinX rozwaliło mi AC a dokładnie niektóre apki. RSR już nie ma połączenia coś #!$%@?ło? Apka Race Essensial nagle brak wskaźników obrotów, reinstalacja tych apke nic nie wniosła? Aktualnie robie pełą reinstalkę AC. Przypadke? nie sądze ale już się nie dam namówić na aktywowanie tej apki na kompie. Dodam również ze na lapku
@LKRISS RSR sam używam, działa normalnie, apka jedyną wadę jaką posiada to długie wczytywanie przy pierwszym uruchomieniu do max 2ch minut, nie można sugerować się brakiem odpowiedzi, bo apka ładuje się w tle i wystarczy przeczekać, cała reszta działa za jednym kliknięciem, ewentualnie sprawdź czy ścieżka do folderu z grą jest jak należy
@LKRISS Nie ma fizycznej możliwości zrpsucia jakichkolwiek plików, jedyne co aplikacja robi to pobiera paczkę i ją wypakowuje, oprocz tego sprawdza czy pliki istnieją i wylicza ich sumy kontrolne, w zadnym miejscu aplikacja nic nie usuwa oprócz archiwum, które zostało wypakowane.
Ale nawet, gdyby cos się usunelo to jakim cudem po ponownej instalacji RSR, czy innej appki miałaby ona byc zepsuta? Nie ma takiej mozliwosci.

Teraz przez weekend się przeprowadzam to nie