Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dobro wraca mirki :)
    Jadąc dziś rano po 8 do szkoly byłem świadkiem jak na jednym z parkingów w Katowicach niebieski VW uderza w bok białego Renault po czym ucieka z miejsca zdarzenia. Spisałem sobie numery gościa, zawróciłem w najbliższym możliwym miejscu i jadę zobaczyć co się tam odjebao. Lewe tylne drzwi wgniecione i zarysowane, tylni zderzak urwany, lampa również i pewnie parę rzeczy jeszcze. Żadnej karteczki za wycieraczka nie było to napisałem swoją z opisem zdarzenia i numerami sprawcy. Dzwoniłem też na 112 ale jako że nie mogłem czekać na patrol to nie przyjęli zgłoszenia i kazali udać się na najbliższy posterunek. Na to też nie miałem czasu od razu ale planowałem to zrobić po zajęciach. Wracając obok tego miejsca po 12 postanowiłem że popytam ludzi o właściciela którzy gdzieś tam przy bloku spacerowali. Traf chciał ze spotkałem właściciela który bardzo mi podziękował za reakcję oraz karteczkę, miał już info od policji że sprawce znaleźli i się przyznał a ja dostałem od niego w prezencie 1L Granadsa (pic rel)
    Możecie mnie nazwać konfidentem ale i tak w chuju to mam. Żona tego pana na dniach będzie rodzic mu dziecko więc, jeśli to czytasz to życzę wam wesołych świąt już we trójkę :)
    #dobrowraca #czujedobrzeczlowiek #katowice #slask #whisky
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (35)

#heheszki #humorobrazkowy #truestory #sylwesterzwykopem

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (6)

to nazywam 10/10
    #gentlemanboners #ladnapani

odpowiedzi (34)