Wpis z mikrobloga

Mike Tyson ze swoim trenerem, człowiekiem który stworzył go jako boksera i sprowadził na dobrą drogę, Cusem D'Amato. Mike mieszkał z rodziną D'Amato, trenował pod okiem Cusa, jak sam twierdzi traktował go jak swojego ojca. D'Amato zmarł w 1985 roku. Wiele osób zastanawia się, czy kariera Tysona nie potoczyłaby się zupełnie inaczej gdyby nad życiem i postępowaniem mistrza czuwał nadal D'Amato. Sam Tyson twierdzi, że gdyby był z nim w latach 80 i 90 D'Amato na pewno nie związałby się kontraktem z Donem Kingiem, miałby inne podejście do treningów i kwestii motywacyjnych. Cus D'Amato oprócz trenowania Tysona, był odpowiedzialny za kariery Floyda Pattersona i Jose Torresa. Współpracował z takimi legendarnymi trenerami jak Teddy Atlas i Kevin Rooney. D'Amato jest członkiem IBF Hall of Fame. #fotohistoria #boks
Obserwatorzramienia_ONZ - Mike Tyson ze swoim trenerem, człowiekiem który stworzył go...

źródło: comment_6NbTktPaa2aYImkv7yEr8BgJe1QgdRSh.jpg

Pobierz
  • 12
@Duce_Viktor: Czytałem "Moją prawdę" jak dobrze pamiętam to zaczął okradać ludzi w wieku lat 6 czy tam 7, bo był mały i wchodził do domów przez otwór dla psa, zabierali go starsi koledzy xD, a pomiędzy życiem u Cusa i byciem dobrym człowiekiem którym jest teraz też spotkało go sporo zawirowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frank_Parker oj to akurat prawda, najbardziej utkwilo mi w głowie jak mówił o paleniu kokainy i chodzeniu wszędzie z pełnym słoikiem ww. narkotyku (ʘʘ) miał zwariowane życie i zmienił je pewnie tylko dlatego że nie miał już pieniędzy żeby takie życie prowadzić