Wpis z mikrobloga

#pokazauto

Po założeniu folii gloss atomic teal. Efekt jest całkiem niezły. Do tego dołożyłem trochę carbonowych elementów z m performance. Cześć jest oryginalna a część przyszla z Danii od Schmiedmanna (chyba tak naprawde chinszczyzna).
Dla pełnego efektu pomalowałbym jeszcze felgi na czarno ale na razie dam sobie z tym spokoj, bo nie mam felg na zmianę.
Pobierz skyrunner - #pokazauto 

Po założeniu folii gloss atomic teal. Efekt jest całkiem nie...
źródło: comment_xvazMvy0eDoI9qmy2cIm1mtHY8Iak8Ps.jpg
  • 52
@skyrunner: byłem na Torze Lodz w czwartek e92 m3 i również mogę polecić, choć skrzydła rozwiniesz dopiero na Poznaniu lub właśnie północnej pętli. Masz ceramikę z tego co widzę, wiec pytanie w sumie było retoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@remindr: haha, dobry wzrok :) tak, ten samochód kupiłem przede wszystkim pod jazdę na torze. przede wszystkim chcę się wybrać na nurburgring, który jest moim marzeniem od dawna. Znam tor ale nie na tyle jakbym jeszcze chciał, a wolę się dobrze przygotować bo nie chcę skończyć na barierkach. Z toru Łódź widziałem filmiki i wygląda na fajną miejscówkę.
@skyrunner: typowo techniczny tor, gdzie m4 może objechać clio rs z dobrym kierownikiem. Zachęcam do udziału w TPTD - świetna rozgrzewka przed nurburgring. Będziesz się wybierał to zrobimy old school vs new school challange ( ͡° ͜ʖ ͡°)