Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, szukam 3 rodzajów filmów na wieczór:

A) Film w klimacie The Witch - tj. nowy horror, który straszy klimatem a nie jakimiś tam kreaturami.
B) Film w klimacie Barry Lyndon - tj. interesująca gra świateł, dobrze dobrane kostiumy i charakteryzacja no i oczywiście czas akcji osadzony mniej więcej w XVII - XIX wieku
C) Film w którym nie ma cięć i kamera pokazuje akcje przez cały czas, oglądałem film z taką laską co idzie do klubu (nie pamiętam tytułu), teraz zaopatruje się w Russian Ark (widziałem dawno temu, fajnie go wspominam). Jak ktoś zna jeszcze jakieś to dajcie znać :)

#filmnawieczor #film #horror
  • 14
@hacerking: Właśnie Victorię widziałem, dobry film i szukam więcej :) Znalazłem jeszcze taki film z 2003 roku Russian Ark - właśnie wbił mi się w pamięć ten motyw że kamera podąża cały czas płynnie bez cięcia przez cały film. Jak masz więcej takich filmów to dawaj :]
@hacerking: Czytaj ze zrozumieniem. O ile wiem, to do tej pory powstały dwa filmy wykonane na jednym ujęciu. OP opisał Victorię oraz podał Rosyjską arkę. Napisałem, że innych takich nie ma, bynajmniej o nich nie słyszałem, więc podałem podobny.
@hacerking: The Autopsy... widziałem ;) Twojego bloga też znam, przejrzałem kilka tytułów. Ogólnie sporo filmów widziałem, ale już mam niezłą listę od mirków co mi odpisali w tym temacie :)