Wpis z mikrobloga

@pedopope: ja też. IMO obowiązek abonamentowy nie sprawdza się w dzisiejszych czasach. Rozumiem dawniej gdy dotyczył głównie telewizora i radia, a nie wydawano koncesji innym stacjom niż państwowe, założenie kupiłeś telewizor = zamierzasz oglądać TVP miało sens, ale dziś płacenie np za laptopa z dostępem do internetu, bo przecież możesz oglądać programy TVP przez internet jest chore.
Jeżeli już obywatele muszą płacić za tą słynną działalność misyjną TVP, to już lepiej
@pedopope: Niby chciały, ale jak zapowiedziały, że zniosą abonament tak przez całą kadencję tego nie zrobili. Zresztą obniżenie podatków i wieku emerytalnego też obiecywali. Wszystkie te duże partie są #!$%@? warte.
Platfusy chciały chyba zrobić na takiej zasadzie, że można zrezygnować z TVP i nie płacić. Byłbym pierwszy w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pedopope: Chciały, ale nie zrobiły. Tusk namawiał, żeby nie płacić abonementu, a potem za jego rządów dojeżdżano ludzi za zaległe opłaty.
@dzikognisty: taka to niestety jest idiotyczna retoryka w usługach publicznych. Jeżeli nie płacisz za nią bezpośrednio - tzn. ewkwiwalentnie za kwotę dostajesz usługę, to jest "darmowa". Oczywiście w daninach bezzwrotnych już za to zapłaciłeś xD
@pedopope ja myślę że to gówno prawda. Oni teraz są zdolni powiedzieć, że #loboda zostanie ministrem kultury, byle tylko znaleźć elektorat niezadowolony z rządów pis.