Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, czego właśnie byłem świadkiem to mi się w głowie nie mieści.
    Jadę pociągiem (wagon bezprzedziałowy) i jakiś człowiek pomylił pociągi. Kupił bilet do Gdańska a wsiadł w pociąg do Łodzi.
    Konduktor doradził mu kiedy ma wysiąść żeby się przesiąść do innego pociągu i pozwolił mu dojechać 1 przystanek bez biletu.

I nagle jakaś stara babka z ryjem do konduktora ze jak to przecież trzeba panu wystawić mandat 200 zł xDDD

Konduktor zaczyna się tłumaczyć ze panu się pomyliło, ze każdemu może się zdarzyć a starsza pani się domaga dalej mandatu i kłóci z konduktorem xDDD Na szczęście po 2-3 minutach pan wysiadał i pani nie utargowała dla niego tego mandatu xD

Ale co za ludzie xD

#takbylo #ciekawostki #heheszki #pkp #bekazpodludzi #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska pokaż całość

odpowiedzi (76)

"Mi fruwać nie kazano... wstąpiłem na Mirko
    i spojrzałem na pole.. dwieście gapiów stało...
    Moderacji Białka ciągną się szeregi...
    Prosto, długo, daleko, jako pól zbóż brzegi...
    I widziałem ich wodza: przybiegł, banem skinął.
    I jak zbir jedną stronę gorących jednym klikiem zwinął...
    Wylewa się spod wpisów tłum pragnący "złota",
    Długą bordo kolumną, jako lawa błota,
    Nasypana setkami plusów. Jak sępy
    Memy z kosmonautą na banicję prowadzą zastępy."
    #heheszki #tworczoscwlasna #mickiewicz #bedziebanczyniebedzie #kosmonauta
    pokaż całość

odpowiedzi (30)