Wpis z mikrobloga

#pracait #krakow #lodz #excel #vba

Process Automation Developer

Mirki, mam dwie oferty pracy w IT, jeżeli ktoś się rozgląda. Jedna oferta jest do Krakowa, a druga do Łodzi - to są dwie osobne firmy, ale obydwie szukają podobnych ludzi, więc wrzucam razem ;) Generalnie firmy potrzebują kilkunastu osób na te stanowiska i oczywiście oferują duże możliwości rozwoju dla osób, które chcą się rozwijać w kierunku automatyzacji procesów ;)

Praca stacjonarna, umowa o pracę.

Kraków:
Process Automation Developer
Widły: 8-18 tys zł
Trzy poziomy do obsadzenia, stąd szerokie widełki: regular, senior i lead.

Łódź:
Robotic Process Automation Developer
Widły: 5-9 tys zł
Poziom: regular

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość makr w Excelu, VBA
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- doświadczenie w automatyzacji procesów biznesowych (WinAutomation, Blue Prism, UIPath)
- doświadczenie w rozwoju oprogramowania i znajomość np. C#, Python (szczególnie ważne w przypadku Krakowa)

Jak ktoś jest zainteresowany, to uderzać na priv ;) Nie pracuję w tych firmach, rekrutację prowadzi mój różowy - ja mogę podesłać PDFa ze szczegółowym opisem stanowiska, a więcej informacji to najlepiej z różowym przez telefon.
  • 15
@plackojad: @Perlo ma tu sporo racji ;) Masz jakieś doświadczenie? Z tego co wiem to akurat te oferty są dla osób które już w tym pracowały, ale ogólnie rzecz biorąc to warto uderzać wszędzie. Gdzieś Ci juniorzy przecież muszą pracować :P