Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wzięło mnie na sentymenty. Dzisiaj jest dzień ojca. Ja mam obecnie 21 lat, a od siedmiu lat nie żyje mój tata, więc praktycznie cały okres mojego dojrzewania wychowałem się niestety bez niego. Brakuje mi go praktycznie codziennie. Zawsze jak mam jakiś problem, czy dylemat zastanawiam się jak rozwiązał by to mój tata osoba, którą zapamiętałem jako najmądrzejszą osobę w moim życiu, autorytet a przede wszystkim jako wspaniałego ojca. Mirki i Węgierki proszę Was o to byście dzisiaj pamiętali aby zadzwonić lub złożyć osobiście życzenia swojemu tacie jeśli macie taką możliwość i powiedzieć mu jak bardzo go kochacie i szanujecie, bo mi tego cholernie brakuje. Wiem, że znajdą się tutaj też osoby w podobnej sytuacji jak moja, więc nie zapomnijcie zapalić jakiegoś znicza na cmentarzu. Na koniec wrzucam moje ulubione lecz stare (1997) zdjęcie z nim ponieważ takiego go zawsze zapamiętam, uśmiechniętego i radosnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #feelsy #dzienojca #smuteczek
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

PERM DLA KAŻDEGO ZWYROLA CO WRZUCA CHIŃSKIE BAJKI Z MAŁYMI DZIEWCZYNAMI I NIE TAGUJE TEGO GÓWNA

odpowiedzi (46)

• odpowiedzi (2)