Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rozpustnik Tekst na pewno obrazuje jakiś procent przypadków, ale czy to jest główny powód niskiego wskaźnika rozmnażania? Wydaję mi się, że nie.
Jak wspominałeś, pary żyją ze sobą ileś lat, biorą ślub, są zakochani po uszy. W większości przypadków zapewne i mężczyzna wyraża chęć posiadania dziecka. Jeśli już to wątpię, aby pierwszym argumentem przeciw, byłoby strach przed stratą partnerki z dzieckiem, raczej aspekt finansowy/kariera/brak czasu, byłyby pierwszymi argumentami przeciw.
No i niepotrzebnie
@Rozpustnik ja #!$%@? typie, piszesz w ten sposób jakby KAŻDE zło w związku było przez kobietę. Jesli zdrada to wiadomo bolec na boku hehehehe, no ale pierog na boku jakos pomijasz. A kobieta sie nie boi? Zalejesz ja i #!$%@? a ona z bachorem zostaje i musi sie nim zająć. Ciężko tez znaleźć kogoś w wieku 20-28 kto by chciał dzieciata żonę.
Jedyne co jest #!$%@? to sądy bo faktycznie matka ma
@Rozpustnik: No i co z tego? Faceci są w bezpieczniejszej sytuacji, tak czy inaczej.
Jak im się nagle odwidzi bycie tatusiem, to zwyczajnie mogą dać dyla. Kobieta już od ciąży/dziecka raczej nie ucieknie xD Płaczesz nad elimentami, a w rzeczywostości ciężko je egzekować i unikanie płacenia do trudnych nie należy.
Dopóki kobiety są bardziej związane z bachorkiem w pierwszych etapach jego życia (ciąża, poród), dopóty sądy będą nadawały im opiekę. No
ale co musi czuć taki młody ojciec, gdy z dnia na dzień odbiera mu się ukochane dziecko, mimo że nie zrobił nic złego? Nagle stajesz się niedzielnym ojcem z dwugodzinnym widzeniem, nagle dziecko znika z Twojego życia, stajesz się dla niego drugorzędną postacią..

@Rozpustnik: Hmm no nie wiem.. zdać sobie sprawę z tego, że relacje ludzkie nie są na zawsze? Jakiekolwiek relacje. A drugorzędną postacią złotko, to staniesz się prędzej czy
@Rozpustnik:
Kolejny pseudo-inteligentny bełkot. A może faceci się zmienili i kobiety "nowych" facetów nie lubią? Czemu nie przychodzi Ci to do głowy? Bazujesz na domysłach i stawiasz niczym nie poparte teorię. W ramach równowagi napiszę że to faceci się #!$%@? są cipkami bez jaj nie są agresywni i nie potrafią zapanować nad kobietą. Oczywiście nie poprę tego żadnym logicznym rozumowaniem. Bo tak i #!$%@?.