Wpis z mikrobloga

Zapraszam do nowej zabawy z zdobywanie achivków w Assetto Corsa! Czy realne jest zdobycie calaka w tej grze? jeśli nie to gdzie jest górna granica?

Lubisz wyzwania? - jeśli tak to pochwal się swoimi osiągnięciami na ścianie chwały!

Aktualnie w grze jest ich aż 640 i część z nich wymaga naprawdę sporo pracy i umiejętności aby je zaliczyć. Trzeba pamiętać, że za każdym razem jak wychodzi nowe DLC dostajemy kolejne wyzwania.

Wyzwania zostały podzielone na kilka sekcji czyli:

HOTLAPS- 82 próby czasowe (w każdym do zdobycia 3 medale GOLD, SILVER oraz BROWN)
wystarczy pobić czas jaki został ustalony przez Kunosów w trybie jednego okrążenia pomiarowego
RACES - 65 wyzwania w trybie wyścigu z AI w opcjach 4 pozimów trundości czyli Alen, Trudny, Średni oraz Łatwy
wygrywając wyścig w trybie Alien zaliczamy z automatu pozostałe poziomy trudności.
DRIFT - 18 wyzwań. Każdne podzielone na 3 poziomy punktowe do zdobycia. Mamy ograniczony czas na zdobycie punktów driftu. Za tzw. combosy dostajemy extra punkty itd.
DRAG - 6 wyzwań w trybie wyścigów równoległych. Dosyć proste zadanie gdzie liczy się refleks na starcie.
TIME ATTACK - 11 wyzwań. Ten tryb to przedziwny bo należy pokonywać okrążenia z niemal idealnym czasie sektorów za co otrzymujemy najwięcej pkt. Polecam na pierwszych okrążeniach utrzymywanie prędkości spacerowej czyli 80-90 km/h tak aby załapać się w oknie czsowym na dany split time. Każde z wyzwań jest podzielone na 3 poziomy trudności więc do zdobycia mamy medale GOLD, SILVER oraz BROWN.
pozostałe wyzwania dotyczą różnych wyzwań w grze jak uzyskanie max. prędkości 300 km/h, przejechanie w jednej sesji wyścigowej dystansu 250 km czy zaliczanie odpowiednich poziomów driftu.

Powodzenia i dodam tylko, że aktualnie mam zaliczonych 197 / 640 (31%)

Wyzwania w Assetto oraz "Hall of Fame"

#assettocorsa #simracing #gry #timeattack
LKRISS - Zapraszam do nowej zabawy z zdobywanie achivków w Assetto Corsa! Czy realne ...

źródło: comment_yjljWTqvPHB6l1GHLCnFD9TRa2x4XUq9.jpg

Pobierz
  • 9
@LKRISS: da się mniej jedyne co próbowałem to shining red i udało się na silver, przy tylu ligach nie ma czasu na jazdę na singlu ( ͡º ͜ʖ͡º) już dziś wyścig w ciemno (liczę na porsche 962c longtail)
@zabaracer: zgadza sie, mam tak samo. Co do blind races to chyba wlasnie te wyzwania sa idealnym treningiem. Wybierasz wyzwanie i jazda. Mnie czasami wystarczy doslownie kilka okr. na golda a czasami ledwo brown lapie. Ale fajnie mozna wyczuc dane autko jakie moze nam sie przytrafic w blind races.