Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy #afera za wpisem @seattle

1. Wykopowicz @xSQr tworzy znalezisko ze zbiórką na leczenie chorej córki
https://www.wykop.pl/link/3788351/zrzutka-na-leczenie-mojej-corki/
2. W międzyczasie na jaw wychodzi fakt, że jest managerem IT w warszawskiej korpo
... na mirko chwalił się butami za 500 zł, Mercedesem i drogim hobby (strzelectwo)
... córka uczęszcza do prywatnego przedszkola (2k miesięcznie)
3. OP nie odnosi się do zarzutów
4. Usuwa konto, znalezisko i zbiórkę.
6. Przerywa procedurę usunięcia konta, tłumaczy się że to była zbiórka na 1000 po potrzebuje na okulary na już.
7. Skonfrontowany z wykopkami i dowodami (zbiórka na 50k pln, alternatywne metody pozyskania 1k przy zdolności kredytowej managera IT) ponownie usuwa konto.
7.1 Twierdzi że jakieś wykopki wydzwaniały do jego żony (??) (jeśli tak to ogarnijcie się, nawet gdy OP podaje te numery w internecie gdzie popadnie).
8. Kalafiory z moderacji usuwają wpisy i komentarze odnośnie afery bo "atakują" @xSQr. 1XN5 & nHx kochamy Was.
8.1 w panelu zgłoszeń brakuje opcji "próbował wyłudzić ode mnie pieniądze na horom curke". Moderacja obiecała dodać zaraz po naprawieniu tagów.

#aferawskrocie
  • 29
"Do ręki" razem z żoną mamy 9k z czego po opłaceniu wszystkiego zostaje nam niecałe 3k zł na miesiąc.

@skejna: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DAJCIE PLS NA OKULARY 1000 ZŁ

A tak serio to mnie by było zwyczajnie głupio. Tacy ludzie nie mają jakiegoś poczucia wstydu czy zahamowań moralnych? Boją się sobie od mordy odjąć żeby w kilka dni (tak, przy tych zarobkach to kilka dni bez zachcianek) odłożyć na okulary dla dziecka? Żałosne
Tacy ludzie nie mają jakiegoś poczucia wstydu czy zahamowań moralnych?


@wysuszony: a sędzia sądu apelacyjnego, który kradnie pendrive'y za 2k pln z marketu, albo sędzia który ukradł wkrętarki z innego budowlanego? Po prostu wielu ludziom o pewnym statusie majątkowym na mózg siada na tym punkcie. Ale to żadna nowość https://www.wykop.pl/wpis/24714985/cytat-rzymian-na-dzis-nie-tylko-fortuna-jest-slepa/
7.1 Twierdzi że jakieś wykopki wydzwaniały do jego żony (??) (jeśli tak to ogarnijcie się, nawet gdy OP podaje te numery w internecie gdzie popadnie).


@skejna: pewnie to bzdura, żeby uciszyć aferę XD swoją drogą ciekawe jak jego żona zareagowałaby na wpisy o tym jaką jest zołzą, jak bardzo źle opiekuje się córką i jak beznadziejnie zajmuje domem, jak #!$%@? kasę na głupoty albo na wyznania o tym, że kocha inną
@Niedowiarek: > Za 500 zł (nie zwróciłem uwagi na kwotę na tej stronie) postanowiliście mnie stalkować, zniszczyć mi życie i atakować moją ciężarną żonę - uważasz, że to jest w porządku?

no nieźle XD a ciągłe atakowanie i obrażanie jej na mirko, przyznawanie się do zdrady, planowanie rozwodu i pranie wszystkich brudów ze związku publicznie było w porządku? niezłą logikę ma ten gość
@skejna: @Niedowiarek: najbardziej podoba mi się uzalanie, że stracił 100k i bohatersko oklamywal żonę - i takie ma ciężkie życie, a nikt nie chce wspolczuc.
Jakby mnie chlop oszukiwał w kwestiach finansów to chyba bym oczy wydrapala.
A ten pozwala babie na rozrzutnosc i się cieszy,ze taki z niego dobry maz i żony nie martwi.

Skąd biorą się tak niegospodarni i nieogarnieci ludzie?
Rozumiem,ze jak ktos zarabia minimalna krajowa,to może
@kwasnydeszcz: a nie no, to się zgadzam.
Ale sprawę można wielotorowo tutaj rozpatrywac, ja pisalam o watku finansowym jedynie, bo rozbroila mnie bezczelna duma z tego, że sam spłaca swoje dkugi a o pomoc nie prosi.
No kurde toż to naturalna kolej rzeczy.

A co do tematu poruszonego przez Ciebie to już w ogóle paranoja. Pamietam, ze był moment intensywnego wstawiania postów o rozwodzie, nowym związku i pitem problemach z nowa
@skejna: MANAGER IT, RAZEM z zona 9k xDDDD o #!$%@?, prawie się obesrałem. tyle jest warte to "managerowanie" z linkedin. takie kwoty to ma spokojnie dobry analityk w korpo w Krakowie, a co dopiero ta mityczna stolica.
@d1ck: "Postawiłem zabrać głos w sprawie afery jaka wybuchła wokół mojej zrzutki.

Jest mi bardzo przykro jeśli ktokolwiek poczuł się oszukany lub mylnie zrozumiał moje intencje. Jednak moje intencje i cel były czyste.

Nie chciałem nikogo oszukać! Chciałem zebrać kilkaset złotych na okulary dla córki bo życie zaczęło mnie przerastać. Za dużo problemów finansowych, za dużo problemów w pracy. Depresja, bezsenność, przepłakane noce... Poczytajcie moje wpisy i życiową historię w tagu