Tytuł mistrzowski sezonu zdobył @MrKubool!
    Tytuł wicemistrza zdobył @Dzbanek23 aka Dzban.
    Tytuł drugiego wicemistrza zdobył: @jacob-m aka kubami.

Gratulacje!

Zespołowy tytuł mistrzowski zdobyła ekipa XD Racing w składzie @molibdenowypszemek, @VR46 aka Valentino Rossi, @samFTW (od R06) oraz @Patyk15 (do R06).
    Drugie miejsce w tabeli zespołów zajęła ekipa SHG Team w składzie @MaciejPL92, @jedi87pl aka Michał Pyzara oraz kubami.
    Trzecią siłą zespołową zostało Conquest Racing w składzie Dzban, @makao aka makako_pl oraz @esk0.

- do sezonu zapisało się 133 zawodników, którzy utworzyli 25 zespołów
    - do ośmiu wyścigów zakwalifikowało się i wystartowało w sumie 94 zawodników
    - 86 zawodników wyjechało z sezonu z punktami, pozostała ósemka miała zerowy dorobek punktowy
    - w każdej z ośmiu eliminacji wystartowało 20 zawodników
    - w wyścigach Pro wygrywali MrKubool (5 wygranych), Dzban, kubami i @czaksniff aka czax (po 1 wygranej)
    - w wyścigach Pro po pole position sięgnęli MrKubool (6 razy), VR46 oraz czax (po 1 razie)
    - najszybsze kółka w wyścigach Pro wykręcili MrKubool (4 razy), kubami (2 razy), VR46 oraz czax (po 1 razie)
    - w wyścigach Am wygrywali @Zabaracer (2 razy), @patrollo2, Maciej Rzepczak, @assetto-kasperski95, @Prophet1111, @Golomp oraz @Rafal_Baster
    - po pole position w Am sięgnęli Jedi87pl, Maciej Rzepczak, @michaelsz aka SzczepanRacing, kasperski95, Plupi, zabaracer, Golomp i czax
    - najszybsze okrążenia w Am zgarnęli Maciej Rzepczak (2 razy), @Mac47 aka Patjx, @MrPollmann, @Mokrysedes, @Ozor aka takieklocki, Golomp i Baster
    - najwięcej razy na podium Pro stawał MrKubool (5 wygranych, jeden raz miejsce 2) i Dzban (5 razy na miejscu 2, jedna wygrana)
    - najwięcej razy na podium Am stawał Baster (1 wygrana, 1 raz na miejscu 2, dwa razy na miejscu 3)
    - najwięcej DNF w sezonie zebrał @Krazen aka krazimiesz (3 razy w Pro) i zabaracer (jeden raz w Am, dwa razy w Pro)
    - najwięcej DQ, po dwie sztuki, zebrali czax, @pacbox oraz @William_Lawson
    - najwięcej przygód w sezonie przeżył czax: dwa trzecie miejsca w Pro, jedna wygrana, pole position i najszybsze okrążenie w Pro, pole position w Am i dyskwalifikacja z dwóch wyścigów Pro
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który nie brał udziału we wszystkich wyścigach został MrKubool (1 miejsce w generalce)
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach został Dzban (2 miejsce w generalce)
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który brał udział tylko w jednym wyścigu został @bomber89 (50 miejsce)
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach Am został Baster (30 miejsce)
    - najniżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach został @Erus (38 miejsce, 6 wyścigów Am i dwa Pro)
    - najniżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach Pro został @TheSznikers (15 miejsce w generalce)
    - najniżej punktowanym kierowcą, który stanął na podium Pro został @DFGT(43 miejsce w generalce, starty w 4 wyścigach)