Tytuł mistrzowski sezonu zdobył @MrKubool!
    Tytuł wicemistrza zdobył @Dzbanek23 aka Dzban.
    Tytuł drugiego wicemistrza zdobył: @jacob-m aka kubami.

Gratulacje!

Zespołowy tytuł mistrzowski zdobyła ekipa XD Racing w składzie @molibdenowypszemek, @VR46 aka Valentino Rossi, @samFTW (od R06) oraz @Patyk15 (do R06).
    Drugie miejsce w tabeli zespołów zajęła ekipa SHG Team w składzie @MaciejPL92, @jedi87pl aka Michał Pyzara oraz kubami.
    Trzecią siłą zespołową zostało Conquest Racing w składzie Dzban, @makao aka makako_pl oraz @esk0.

- do sezonu zapisało się 133 zawodników, którzy utworzyli 25 zespołów
    - do ośmiu wyścigów zakwalifikowało się i wystartowało w sumie 94 zawodników
    - 86 zawodników wyjechało z sezonu z punktami, pozostała ósemka miała zerowy dorobek punktowy
    - w każdej z ośmiu eliminacji wystartowało 20 zawodników
    - w wyścigach Pro wygrywali MrKubool (5 wygranych), Dzban, kubami i @czaksniff aka czax (po 1 wygranej)
    - w wyścigach Pro po pole position sięgnęli MrKubool (6 razy), VR46 oraz czax (po 1 razie)
    - najszybsze kółka w wyścigach Pro wykręcili MrKubool (4 razy), kubami (2 razy), VR46 oraz czax (po 1 razie)
    - w wyścigach Am wygrywali @Zabaracer (2 razy), @patrollo2, Maciej Rzepczak, @assetto-kasperski95, @Prophet1111, @Golomp oraz @Rafal_Baster
    - po pole position w Am sięgnęli Jedi87pl, Maciej Rzepczak, @michaelsz aka SzczepanRacing, kasperski95, Plupi, zabaracer, Golomp i czax
    - najszybsze okrążenia w Am zgarnęli Maciej Rzepczak (2 razy), @Mac47 aka Patjx, @MrPollmann, @Mokrysedes, @Ozor aka takieklocki, Golomp i Baster
    - najwięcej razy na podium Pro stawał MrKubool (5 wygranych, jeden raz miejsce 2) i Dzban (5 razy na miejscu 2, jedna wygrana)
    - najwięcej razy na podium Am stawał Baster (1 wygrana, 1 raz na miejscu 2, dwa razy na miejscu 3)
    - najwięcej DNF w sezonie zebrał @Krazen aka krazimiesz (3 razy w Pro) i zabaracer (jeden raz w Am, dwa razy w Pro)
    - najwięcej DQ, po dwie sztuki, zebrali czax, @pacbox oraz @William_Lawson
    - najwięcej przygód w sezonie przeżył czax: dwa trzecie miejsca w Pro, jedna wygrana, pole position i najszybsze okrążenie w Pro, pole position w Am i dyskwalifikacja z dwóch wyścigów Pro
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który nie brał udziału we wszystkich wyścigach został MrKubool (1 miejsce w generalce)
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach został Dzban (2 miejsce w generalce)
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który brał udział tylko w jednym wyścigu został @bomber89 (50 miejsce)
    - najwyżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach Am został Baster (30 miejsce)
    - najniżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach został @Erus (38 miejsce, 6 wyścigów Am i dwa Pro)
    - najniżej punktowanym kierowcą, który brał udział we wszystkich wyścigach Pro został @TheSznikers (15 miejsce w generalce)
    - najniżej punktowanym kierowcą, który stanął na podium Pro został @DFGT(43 miejsce w generalce, starty w 4 wyścigach)

#assettocorsa #acleague #simracing

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• avatar

Maspex sztandarowy przykład polskiego sukcesu w branży spożywczej , wykupujacy firmy zagraniczne ( były o tym znaleziska screen takowego zamieszczam pod wpisem) i kontynuujący szeroką ekspansję na inne rynki jest bojkotowany przez polskie spółki za tę słynną wpadkę z wpisem na fb reklamujacym napój TIGER w rocznicę rozpoczecia Powstania Warszawskiego.
    No ja wiem, że można się pooburzać, ale z takiego powodu niszczyć tę firmę, która zdobywa sobie silną pozycję w państwach regionu?
    Taki bojkot miałby sens gdyby to było jakieś stałe przewinienie. Dla mnie to czysta głupota i pokaz zacietrzewianie elit prawicowych.

"Grupa Lotos wycofa napój Tiger ze sprzedaży na swoich stacjach" - napisała w sobotę na Twitterze, dyrektor komunikacji Lotosu Anna Lutek. Ma to związek z kontrowersyjną grafiką opublikowaną na oficjalnym instagramowym koncie Tigera z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Internauci zwracają również uwagę na brak napoju na stacjach Orlen.

W 2011 do grupy należało ponad 20 przedsiębiorstw w Polsce, Czechach, Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

#neuropa #4konserwy #gospodarka #maspex
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

• avatar

Wczoraj widzialam jeden z najsmutniejszych rodzinnych obrazow. Bedac na festynie, ktory ma dac rodzinie szanse na wspolne mile spedzenie czasu.
    Szla przede mna kobieta ok 30lat, wygladajaca spoko, normalnie, z nia kobieta podobnej aparycji i chlopak ok 10lat.
    Trafilam na moment gdy chlopak cos pokazywal palcem. Matka gwaltownie uderzeniem stracila jego reke ze wskazujacej pozycji do normalnej + krzyki:
    - przypominam ci ze to ty chciales isc na swieto wojska polskiego, ja nie chcialam. Zrobilam to tylko dla ciebie. Wiec teraz masz zwiedzac skoro chciales tu przyjsc. Mam cie dosyc debilu. Inne dzieci sa grzeczne a ty ciagle niezadowolony. Mam cie po dziurki w nosie. Zostawie cie tu i zdechniesz tu. Bedziesz blagal bym cie zabrala a ja bede obojetna. Zdechniesz debilu. Mam cie dosyc kur*a.

Jak takie dziecko ma cokolwiek osiagnac? Zaszczute, niekochane.